موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-04-2016، 11:09 AM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل 25 نفر دعوت داشتم 19 تا شارژ بهم داد با این تعداد دعوت 65 تا پین باید بده Tongue ولی حرفی از محدود به  20 تا شارژ نزده

منم الان امار گرفتم گفت که تا حالا 39 تا دعوت داشتی ولی حساب که میکنم میبینم 9 تا زمانی که شارژ هزاری میداد گرفتم ده تا هم زمانی که سامانه روش شارژ دهیو عوض کرد البته بدون اینکه کسی کدمو بزنه که رو هم میشه 19 تا.
در نتیجه فکر کنم سقف شارژ دهی همین باشه واسه هر خط
یکی زنگ بزنه پشتیبانی ۷۳۷۸۶۵ بگه شارژو میدن یا نه
(11-04-2016، 11:24 AM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی زنگ بزنه پشتیبانی ۷۳۷۸۶۵ بگه شارژو میدن یا نه

چند ساعت دیگه درست میشه
حمید خان مرحله دومو ببنم یا بزارم هر موقع درست شد؟
(11-04-2016، 11:29 AM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید خان مرحله دومو ببنم یا بزارم هر موقع درست شد؟

بذار فعال شد بزن
سلام
من تا حالا از این زنگ مدرسه یا تخته سیاه بود نگرفتم براى خط شارژ دار بعد7 روز چقدر کم میکنه؟

مراحلشو بلدم همين سوال بالا رو جواب بدين ممنون.
(11-04-2016، 11:44 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من تا حالا از این زنگ مدرسه یا تخته سیاه بود نگرفتم براى خط شارژ دار بعد7 روز چقدر کم میکنه؟

معلوم نیست ممکنه چیزی کم نکنه ممکنه هم 10 تومن کم کنه
(11-04-2016، 11:44 AM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من دیرئز شرکت کردم با خط 990 مدرسه 15 یهم داد لغو کردم
20576 قعال تشد ؟؟؟؟؟؟؟؟/
(11-04-2016، 11:51 AM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من دیرئز شرکت کردم با خط 990 مدرسه 15 یهم داد لغو کردم

سلام من 990 دارم به من چندا شارژ میده