موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
*780*20#
بگیرید به بعضیا با خرید شارژ ، شارژ هدیه میده
جهت اطلاع

شارژدهی سامانه هرمی همراه اول  305059 فعال شده 

شارژ طلب دارین 1000 رو بفرستین زیر 5 ثانیه شارژ میشه خطتون

اونایی که هم عضو نشدن 

1 به 305059

نفر اول 1000 بعدی هر دو نفر 1000 

شارژ مستقیم
سلام سیم کارت ایرانسلم به دلیل پین کدای اشتباه و استفاده شده مسدود شده آیا  کدی هست که رفع مسدودی بشه یا باید 24 ساعت صبر کنم؟
(18-04-2016، 05:07 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*780*20#

شارژ چندی میده؟
جهت اطلاع:
لطفأپيامك هاي انبوه روكه اسم شارژرايگان داخلش هست وبه گوشي شماواردميشه اطلاع بديدواگراسمي ازشارژداخلش نبوديعني دراون روزاون شماره شارژي نميده ودرصورت امكان پيامك هاي انبوه روعينأبامتن كامل قراربديدجهت تست.
(18-04-2016، 05:28 PM)angel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سیم کارت ایرانسلم به دلیل پین کدای اشتباه و استفاده شده مسدود شده آیا کدی هست که رفع مسدودی بشه یا باید 24 ساعت صبر کنم؟

اخرین‏ ‏بار‏ ‏ک‏ ‏مسدود‏ ‏شدم‏ ‏‏ ‏۱۲ ساعت‏ ‏بعد‏ ‏خودش‏ ‏رفع‏ ‏میشه
معلوم نيست
(18-04-2016، 05:29 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-04-2016، 05:07 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*780*20#

شارژ چندی میده؟

نمیدونم ، نگرفتم
fb 48 فرستادم همین الان شارژ داد
شانسيه به بعضيا الان ميده