موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان الان از كلاكت 10 تومان شارژ گرفتم
(19-04-2016، 08:45 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه کلاکت اپدیت شده
گفته جایزه شما 40تومن اعتبار است لن خط همراه ندارم یکی تست کنه باشارژصفر

به سرویس کلاکت خوش آمدید
شما کاربرهمراه اولی با شماره اعتباری هستید
جایزه شما 40000 تومان اعتبار است که به شیوه زیر میتوانید دریافت کنید
ابتدا اپلیکیشن را از طریق لینک زیر دانلود کنید(ورژن اندروید  4.2 مورد نیاز هست)

کد پی‌اچ‌پی:
dl.kellaket.ir/kelaket.apk 

کد فعال سازی شما: 
همچنین می توانید از طریق وبسایت کلاکت نیز از محتوای آن بهره مند شوید
آدرس وبسایت: 

کد پی‌اچ‌پی:
http://kellaket.ir 

یکبار رمز (برای فعالسازی حساب کاربری در سایت کلاکت) : 
سپس با ارسال عدد 1000 به307090
به صورت هفتگی با پرداخت 5000 تومان، 10000 تومان  شارژ دریافت می کنید. که در مدت یک ماه معادل 20 هزار تومان تخفیف شارژ خواهد بود. 
میزانی که شارژ میشوید به اندازه 2 گیگابایت اینترنت هست که میتوانید با شماره گیری کد:  *100*21/
 آن را تبدیل به اینترنت کنید
هر هفته  عدم دریافت شارژ به منزله انصراف از دریافت میباشد و در صورت لغو در بازه یک ماهه هدیه شما کنسل خواهد شد
حق اشتراک عضویت در کلاکت ماهانه ده هزارتومان است و انصراف از ادامه از طرق ارسال OFF یا خاموش است.
پشتیبانی:02196864264

به احتمال زیاد آپ شده
(19-04-2016، 08:54 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری؟بگو چیکا کنیم؟اصلا اپدیت شده ؟
(19-04-2016، 08:56 PM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2016، 08:54 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری؟بگو چیکا کنیم؟اصلا اپدیت شده ؟

دوستان كدمو تو سايت كلاكت زدم 5 تا پين هزاري به من داد ولي با 82 شروع ميشه دوستان لطفا تست كنيد ببينيد كه پين ها استفاده شده اس يا نه
(19-04-2016، 08:56 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2016، 08:45 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه کلاکت اپدیت شده
گفته جایزه شما 40تومن اعتبار است لن خط همراه ندارم یکی تست کنه باشارژصفر

به سرویس کلاکت خوش آمدید
شما کاربرهمراه اولی با شماره اعتباری هستید
جایزه شما 40000 تومان اعتبار است که به شیوه زیر میتوانید دریافت کنید
ابتدا اپلیکیشن را از طریق لینک زیر دانلود کنید(ورژن اندروید  4.2 مورد نیاز هست)

کد پی‌اچ‌پی:
dl.kellaket.ir/kelaket.apk 

کد فعال سازی شما: 
همچنین می توانید از طریق وبسایت کلاکت نیز از محتوای آن بهره مند شوید
آدرس وبسایت: 

کد پی‌اچ‌پی:
http://kellaket.ir 

یکبار رمز (برای فعالسازی حساب کاربری در سایت کلاکت) : 
سپس با ارسال عدد 1000 به307090
به صورت هفتگی با پرداخت 5000 تومان، 10000 تومان  شارژ دریافت می کنید. که در مدت یک ماه معادل 20 هزار تومان تخفیف شارژ خواهد بود. 
میزانی که شارژ میشوید به اندازه 2 گیگابایت اینترنت هست که میتوانید با شماره گیری کد:  *100*21/
 آن را تبدیل به اینترنت کنید
هر هفته  عدم دریافت شارژ به منزله انصراف از دریافت میباشد و در صورت لغو در بازه یک ماهه هدیه شما کنسل خواهد شد
حق اشتراک عضویت در کلاکت ماهانه ده هزارتومان است و انصراف از ادامه از طرق ارسال OFF یا خاموش است.
پشتیبانی:02196864264

به احتمال زیاد آپ شده

من دیورز عضوش شدم
میشه لغوش کنم الان عضو شم بعد 40 تومن ش بگیرم
جون دیروز بمن گفته بود 10 تومن میدع بعد از 7 روز؟
اقای محمد خانی
خطتون چیه؟
(19-04-2016، 09:03 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای محمد خانی
خطتون چیه؟

خطم 990 هست الان 5 تا پين گرفتم ولي با 82 شروع ميشه نميدونم شارژها سالمه يا نه
30119

راهی نداره بفهمیم پنج نفر واسم زدن یا نه؟
(19-04-2016، 09:01 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیورز عضوش شدم
میشه لغوش کنم الان عضو شم بعد 40 تومن ش بگیرم
جون دیروز بمن گفته بود 10 تومن میدع بعد از 7 روز؟

40 تومن شارژ الان یهو نمیده 

الان عضو شی 5 تومن کم میکنه 10 تومن میده تا پایان ماه همینجوری پیش میره هر هفته 10 تومن میده 

تا یک ماه نباید لغو کنی  هر هفته 10 تومن میده  هر هفته 5 تومن هم شارژ میخوره(اگه شارژ داشته باشی)

دوستان متنای بلند رو نقل قول نکنید ممنون  heart

(19-04-2016، 09:07 PM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
30119

راهی نداره بفهمیم پنج نفر واسم زدن یا نه؟

نه متاسفانه
سه شنبه 31 فروردین

شارژ بخر هدیه بگیرمخصوص همراه اول
از الان تا امشب ساعت 12 فرصت دارید با هر بار خرید شارژ 10000 تومانی 3000 تومان هدیه رایگان بگیرید
با خرید از شماره زیر:
*780#