موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
1000 رو به 307090 فرستادم میگه مدت زمان کمپین به پایان رسیده است کمپین بعدی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد
این یعنی به من نمیده یا کلا تموم شده؟
دوستان الان عضو کلاکت شدم نرم افزار رو نصب کردم کد رو زدم ولی ۱۰۰۰ میفرستم این پیامو میده چطوری ۱۰ هزار به شما داده
مدت زمان کمپین به پایان رسیده است
کمپین بعدی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد
(19-04-2016، 09:38 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شرکت نکنید
307090 و 30119 رو به جای شارژ دادن کم میکنه.
مخصوصا 30119 هر بار که هزار میفرستی 5 تومن کم میکنه

لطفا اطلاعات غلط ندین ما که چند نفریم شرکت کردیم ده بارهم هزار فرستادم کم نکرد صدهزار تومان هم شارژ داشتم
کسی نرم افزار کاست رو دانلود کرده ؟
میشه کد چند نفر رو زد یا نه ؟
من دانلود کردم ولی روی بلواستکس نصب نمیشه
پاسخ به میثم
وقتی هزاربفرستی میگه 5تومن شارژشدید+هزارتومن
اماوقتی موجودی رومیزنی میبینی فقط هزارشارژشده
mahdi6713
اره رو بلو نصب نمیشه
(19-04-2016، 10:01 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ به میثم
وقتی هزاربفرستی میگه 5تومن شارژشدید+هزارتومن
اماوقتی موجودی رومیزنی میبینی فقط هزارشارژشده

ببینید خودش هم اول عضویت گفته برای اولین دعوت ۱۰۰۰ میده و ۵ دعوت بعدی ۵۰۰۰. پس ۱۰۰۰ شارژ میشه منتها پیامش اشتباهه.
سلام لطفا کدوم مسابقه فعاله 
کلاکت شارژ میده ؟
لطفا یکی کامل توضیح بده به اضافه ی لینک دانلود
و اینکه هرمی 305059 تموم شد ؟
من شارژامو نگرفته بودم
(19-04-2016، 09:59 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نرم افزار کاست رو دانلود کرده ؟
میشه کد چند نفر رو زد یا نه ؟
من دانلود کردم ولی روی بلواستکس نصب نمیشه

سلام نرم افزاره چی؟
من سرچ کردم بالانیومد،لینک دانلودش اگه تو سایت هس لدفا خصوصی یا همینجا یکی برام بذاره،ممنون
(19-04-2016، 09:50 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2016، 09:38 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شرکت نکنید
307090 و 30119 رو به جای شارژ دادن کم میکنه.
مخصوصا 30119 هر بار که هزار میفرستی 5 تومن کم میکنه

لطفا اطلاعات غلط ندین ما که چند نفریم شرکت کردیم ده بارهم هزار فرستادم کم نکرد صدهزار تومان هم شارژ داشتم

هر بار که میخواد شارژ کنه هزار بفرستی اول 5 تا کم میکنه بعد هرار تا میده .
برای من 2 بار شد