موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-04-2016، 11:49 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هرمیه ایرانسل چرا اینجوریه؟کدمو میزنن باز میگه 0نفرو دعوت کردینSad.gif راهی نداره؟

درود

دعوت هارو 0 نشون میده دوست عزیز...ولی شارژ هارو میده...شما 3 نفر رو دعوت کردی....بعد از 24 ساعت 1000 بزن به سامانه و 5 پین هزاری رو بگیر....
سلام دوستان عزیز ایا برای تغییر رمز انتقال اعتبار همراه اول راهی هست ؟
من رمز از 8910 گرفتم میزنم میگه اشتباست ممنون میشم راهنمایی کنید...
(23-04-2016، 11:53 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

راهی نیست فکر کنم.....اشتباه میگه ؟....حتما اشتباه میکنید...تا حالا برای من سابقه نداشته رمز رو بگه و مشکل بگیره سر انتقال خط به خط....به نظرم زنگ بزنید به 9990 و بهشون بگین...راهنمایی میکنن
با 444 تماس بگیر بعد شماره 3 بعد رمز ....
زدم ولی بازم همش ی کد تکراری میدهSad.gif
(23-04-2016، 11:53 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه اول رمز شما 0 است اون رو وارد نكن
درست ميشه
(23-04-2016، 11:55 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید دقیقا 24 ساعت از اخرین دعوتت بگذره....وقتی گذشت 1000 رو بزن...میده حتما
(23-04-2016، 11:54 AM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

راهی نیست فکر کنم.....اشتباه میگه ؟....حتما اشتباه میکنید...تا حالا برای من سابقه نداشته رمز رو بگه و مشکل بگیره سر انتقال خط به خط....به نظرم زنگ بزنید به 9990 و بهشون بگین...راهنمایی میکنن

امکان داره
موقعی اتفاق میفته که قبلا رمزتو از طریق 444 عوض کنی الان رمزی که از 8910 میاد رمز اولته یعنی رمز پیشفرض سیمت
(23-04-2016، 11:55 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط و فقط راهش اینه ک زنگ بزنید 9990 از اپراتور سوال کنید
(23-04-2016، 11:58 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط و فقط راهش اینه ک زنگ بزنید 9990 از اپراتور سوال کنید

داداش فکر کنم هرمی ایرانسل رو میگه