موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-04-2016، 04:48 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
30589
و
20012
اپدیت شده عایا؟؟؟؟

اره هر دو اپدیته از هردو شارژ گرفتم و واردم شد
۱۰۰۰ رو می فرستم  به ۳۰۵۸۹ ،،جوابی نمیاد ازش ...دعوت کردم تازه
حمید جفت هرمیا اپ شده یا ن؟
(11-04-2016، 04:56 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2016، 04:48 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
30589
و
20012
اپدیت شده عایا؟؟؟؟

دوست گرامی تستر اینجا داره میگه آپدیت نشده بقیه دوستان هم میگن استفاده شده میده شما باز میگی بزنید آپدیت شده!!!!!
(11-04-2016، 04:57 PM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰۰۰ رو می فرستم  به ۳۰۵۸۹ ،،جوابی نمیاد ازش ...دعوت کردم تازه

میاد یکم سامانه شلوغه عدد هزار رو انگلیسی بنویس زود جواب میده
(11-04-2016، 04:58 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2016، 04:56 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
30589
و
20012
اپدیت شده عایا؟؟؟؟

دوست گرامی تستر اینجا داره میگه آپدیت نشده بقیه دوستان هم میگن استفاده شده میده شما باز میگی بزنید آپدیت شده!!!!!

والا ما الان هر دو تاشون گرفتم وارد کردم شارژ شد
(11-04-2016، 04:46 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همه کد هرمی میزارن اینجا پست کسی پاک نمیشه و اخطار نمیگیرن
اما من اول از همه ۳۰۵۸۹ رو اعلام کردم پستم پاک شد و اخطار گرفتم
امیدوارم اگه قانونی هست برای همه باشه...

برادر من خب همتون دارید همین رو میگین هر کی میاد خصوصی بهش میگم کد هرمی و .. تو این بخش نذار بعد میبینم باز میذاره مجبورم اخطار بدم یا میگن بقیه هم گذاشتن همه اخطار گرفتن با دریافت اخطار دوم دیگه نمیتونن چیزی تو انجمن ارسال کنند
ربطی نداره ب شارج گرفتن .شما باخطی ک قبلا شرکت کردی کد یکیو بزن .ببین براش حساب میشه یان .من دسترسی ب همراه اول ندارم
بقیه لابود کسی کدشونو نزده و اخرین شارجی ک سری قبل گرفتن براشون میفرسه . یاکسایی ک دعوت کردند قبلا تو سامانه شرکت کرده بودن . و شما کسیو دعوت کردی ک سری قبل هم عضو سرویس نشده بوده
(11-04-2016، 05:10 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بقیه که میگن استفاده شده میده پس چرا واسه من استفاده شده نداده

احتمالا با خط جدید زدید دوست عزیز منم حواسم نبود 20012 رو با خط جدید تست کردم ک گفتم آپ شده 

شرمنده دوستان