موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-04-2016، 02:13 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Jk 48
به
8282

fb 48 ثبت شد..با سیمکارت قدیمی! (به همه میده)
اما jk 48 گفت در دسترس نیست (برای جدیداس فقط)
بله كساني كه نگرفتند
(18-04-2016، 02:08 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-04-2016، 02:06 PM)sport نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به این روش بزنید

FB 48
به 8282
نیازی به لغو نداری پیام تبلیغاتی براتون نمیاد

مطمینی؟

بله
اینجوری شارژ برات ثبت میشه
نیازی به لغو نداری پیام تبلیغاتی
برات نمیاد
من خودم کل شارژ های با وقفه 8282
اینجوری میگریم
(18-04-2016، 02:18 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-04-2016، 02:13 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Jk 48
به
8282

fb 48 ثبت شد..با سیمکارت قدیمی!
اما jk 48 گفت در دسترس نیست
از هر دو اگر گرفته باشي بعد از اپديت قبلي ثبت نميشه و ميگه قبلا شارژ گرفتي
نوشته در دسترس نیس jk 48
گفته دردسترس نيست نميده ديگه
Fb شارز دهیش
محدوده?
دوستان من کد هرمی نذاشتم که پستم حذف شده ؟!؟!!؟؟!؟
نتم ضعیف بود نتونستم برنامرو دانلود کنم گفتم یکی از دوستان کدمو ب همین
(18-04-2016، 02:23 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fb شارز دهیش
محدوده?

نامحدود است
مشترك گرامی:باارسال"0"به سامانه پيامكی800ويا باشماره گيری 
*800#
ميتوانيدازفهرست خدمات پيامكی فعال خودبه همراه روش غيرفعالسازی آنها اطلاع يابيدتادر صورت عدم تمايل به دريافت اين خدمات نسبت به غيرفعالسازی آن اقدام كنيد.
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.