موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیشب سی کد همراه اول گرفتم که فقط پنج پین شارژ شدن. حتی سیم کارتام به خاطر کد استفاده شده مسدود شد.
به من 15 تا داد همه سالم بودند
به منم حدودا 60 تا داد با 4 خط  همش سالم بودن
از خوش شانسی ماس...همشون هم با 42شروع میشن.بگذریم دیگه کاری نمیشه کرد...فقط یه سوال:ایا میشه بااون سیمی که پونزده پین گرفتم لغو کنم باز کدی رو که داده با گوشی بزنم، میده؟؟
20576 خبری ازش نشد؟
(11-04-2016، 01:38 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه یکی بگه اینا چیه گرفتین؟از کدوم مسابقه و چ جوری؟
(11-04-2016، 01:38 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولش با چی شروع میشد دوست عزیز؟....
پاسخ به کاربر سایلنس: همون زنگ مدرسه هس که به سیم های جدید اعتباری با پیش شماره 0990 پونزده پین هزاری میداد که البته مال من استفاده شده هستن.
سلام یه سوال داشتم هرمی ایرانسل اگه یه بار پنج تومنی گرفته باشی دوباره که عضو میشی یه کد دیگه بهت میده اگه با اون سه خطی که دعوتش کرده بودم دوباره دعوتش کنم پنجی میدهه؟؟
(11-04-2016، 01:46 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-04-2016، 01:38 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولش با چی شروع میشد دوست عزیز؟....

با 42و82 شروع ميشه