موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان جواب حدس كلمه امروز جي بود?
(22-04-2016، 12:50 AM)TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جواب حدس كلمه امروز جي بود?

ك لوور به 20012
پلنگ غرب کاست  فعال شد کد داد تو برنامه هم امتحان کردم وارد شد 
‏*‏**
الآن عضو شدم حرفي از هديه و شارج نزد كه!!!
(22-04-2016، 12:47 AM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 12:46 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاست  فعال شد کد داد تو برنامه هم امتحان کردم وارد شد

چن‏ ‏تا‏ ‏کد‏ ‏داد؟

منظورم اینه غیرفعال بود وقتی عدد یک میفرستادی جواب نمیداد و وقتی کدمیداد تو برنامه وارد نمیشد خطا میداد الان یک میفرستی کد میده و تو برنامه وارد میشه و فعلا شارژو نداده تست کردم اخه اون خط قبلی وقتی فعال شد زدم
پلنگ غرب;
اكه كد رو تو برنامه بزنيم خودش شارجو ميفرسه?
(22-04-2016، 01:28 AM)TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلنگ غرب;

نه بعد از 72 ساعت باید عدد 1000 به 3075000 تا بهت بده
سلام و صبح بخیر دوستان عزیز کاست چجوری میشه چند کد زد با یه گوشی ممنون میشم راهنمایی کنید.
(22-04-2016، 01:44 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 01:28 AM)TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلنگ غرب;

عزیز کاست دیگه حرفی از شارژ نمیزنه 72 ساعت کجا بود
سلام پويا صبح شماهم بخير،بايد گوشيتون روت شده و اندرويدشم 4.1 به بالا باشه.
(22-04-2016، 09:55 AM)Farshad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 01:44 AM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلنگ غرب;

عزیز کاست دیگه حرفی از شارژ نمیزنه 72 ساعت کجا بود
حرف هر دوي شما درسته دليلش ميتونه اين باشه:
كساني كه روز اول فعال شدن عضو شده بودن چون ثبت شده ميتونن شارژ بگيرن
از روز دوم سامانه غيرفعال شده ديگه حرفي از شارژ نميزنه.