موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-04-2016، 02:20 PM)hosein.rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان.ستایش چرا لغو نمیشه واسه من ،؟؟؟
هم ستایش خاموش فرستادم 20012
همoffفرستادم وهم setayesh off فرستادم ولی اصلا جواب نمیده.شما میشه تست کنی عزیزجان؟؟

یک اس ام اس خالی به 8085
بزن بعد به 20012 خاموش تا لغو بشه!
پاسخ به hosein.rrr:
لغو ها فعلا مشكل داره. كلاكتم لغو نميشه.الان چيزي نفرستين.ديروز دوبار ستايش خاموش فرستادم حدس كلمه لغو شد.
سلام
لطفا تاپیک کد های 3071119 را بزارید.
آقا این شارژ های تکراری که داد چیکار کنیم. کسی به پشتیبانیش زنگ زده؟
(12-04-2016، 02:20 PM)hosein.rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان.ستایش چرا لغو نمیشه واسه من ،؟؟؟
هم ستایش خاموش فرستادم 20012
همoffفرستادم وهم setayesh off فرستادم ولی اصلا جواب نمیده.شما میشه تست کنی عزیزجان؟؟

س خاموش به 20012
دیروز تو هرمی ایرانسل 3 نفرو دعوت کردم الانم بهم 5تا کد هزاری سالم داد.
(12-04-2016، 02:53 PM)alireza6677 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز تو هرمی ایرانسل 3 نفرو دعوت کردم الانم بهم 5تا کد هزاری سالم داد.

نوش‏ ‏جونت.من‏ ‏زدم‏ ‏با‏ ‏اینکه‏ ‏۸ نفرو‏ ‏دعوت‏ ‏کردم‏ ‏ولی‏ ‏سه‏ ‏کد‏ ‏بیشتر‏ ‏نداده‏ ‏و‏ ‏داره‏ ‏تکراری‏ ‏میده.مشکل‏ ‏چیه‏ ‏خدا‏ ‏میدونه
چنددقيقه كه از12شب گذشت به تعدادشارژاي موندت عدد1000روارسال كن بهت ميده
سلام
هرمي ايرانسل طلب كار نباشيم و لغو كرده باشيم بعد كدمون رو بزنن اگر عضو بشيم ميشه شارژمون رو بگيريم؟ يا نه
(12-04-2016، 03:06 PM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
هرمي ايرانسل  طلب كار نباشيم و لغو كرده باشيم بعد كدمون رو بزنن اگر عضو بشيم ميشه شارژمون رو بگيريم؟ يا نه

ميشه
دوستان جواب امروز حدس کلمه چی میشه؟؟؟