موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-04-2016، 10:49 AM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 737470 که قراره شارژ 2 تومنی بده لغو کنید نمیده
فقط شارژتونو میخوره!!

از کجا میدونید؟مگه هفت روزش گذشته ک نداده؟
به گفته ی خودش 2000 باید بفرستید تا شارژ 2 تومنی بده ولی هیچ جوابی نمیده.
احتمالش زیاده که نده
(17-04-2016، 10:54 AM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالش زیاده که نده

گفته بعد از هفت روز 1003 رو بفرستید ن 2000
(17-04-2016، 10:54 AM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالش زیاده که نده

به گفته خودش عدد 1003 رو باید بفرستین

وقتی میفرستی زیر 2 ثانیه جواب میده و میگه بعد 7 روز از عضویت شارژ 2 هزاری رو میده

در نتیجه میده دوست عزیز....
(17-04-2016، 10:55 AM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالش زیاده که نده

به گفته خودش عدد 1003 رو باید بفرستین

وقتی میفرستی زیر 2 ثانیه جواب میده و میگه بعد 7 روز از عضویت شارژ 2 هزاری رو میده

در نتیجه میده دوست عزیز....

درسته ولی مثل شارژ همراه اول که باید 10 تومن رو میداد احتمال داره نده.
(17-04-2016، 10:33 AM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-04-2016، 10:29 AM)sport نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان زنگ مدرسه برای دریافت 10000تومن
باید همون روز اول کد عضویت رو وارد برنامه
زنگ مدرسه میگردید نه اینکه فقط 7روز عضو
سامانه باشید

خب همه همین کارو کردن!
اما الان هزار میده

جهت اطلاع گفتم
ضمنا الان دوست خودم از سامانه زنگ مدرسه بجای 10000تومن
18000تومن بهش داده چون هنگ بوده
پس حتما شارژ 10000میده فقط دقیقا باید 7روز از تاریخ عضویتتون بگذره
مثل نت که دقیقا باید 24از عضویت میگذشت تا شناسه نت بده
زنگ مدرسه عین بنز شارژ میخوره شارژاتونو انتقال بدین از من تا الان 20 تومن ناقابل خورده
اند دزدن به قران ضمنا هیچ مسیجی هم نیومده 
تبحر خاصی تو دزدی پیدا کردن
ستایش همراه اول 20012 فقط پیام میده میگه هزار بفرستید شارژتونو بگیرید 1000 میفرستم اصن جواب نمیده. زنگم میزنم میگه هزار بفرستید شارژ تونو میدیم .فقط روزی چنتا پیام میده شارژ میخوره.اینا هم دزدی رو یاد گرفتن. یه عده ساده پیدا کردن Angry.gif Undecided.gif
T.S.Tزنگ مدرسه عین بنز شارژ میخوره شارژاتونو انتقال بدین از من تا الان 20 تومن ناقابل خوردهاند دزدن به قران ضمنا هیچ مسیجی هم نیومده تبحر خاصی تو دزدی پیدا کردن
‏*‏**
دوست عزيز اينو من جند روز بيش اعلام كردم! متأسفانه خيليا جدي نكرفتن!
(17-04-2016، 11:32 AM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ مدرسه عین بنز شارژ میخوره شارژاتونو انتقال بدین از من تا الان 20 تومن ناقابل خورده
اند دزدن به قران ضمنا هیچ مسیجی هم نیومده 
تبحر خاصی تو دزدی پیدا کردن

دوست عزیز با شارژ صفر میزدین این مشکلو نداشتین همه گفتن باشارژ صفر بزنید