موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان کلا از سامانه 20012 هیچ جوابی بام نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
من از ظهر تا نیم ساعت به 12 هرمی ایرانسل دعوت کردم الان شارژارو میده بزنم؟
(18-04-2016، 12:41 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-04-2016، 12:37 AM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ دو تومنی ایرانسل فعال شد؟

نه عزیز نمیده

لغو کنیم یا هنوز هفت روز نشده؟
لغو نکن میده تا چند روز دیگه
(18-04-2016، 12:43 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلا از سامانه 20012 هیچ جوابی بام نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

من یک بار هیچ جوابی نمیومد .  off رو فرستادم ب 20012 . چند تا مسابقه فعال بود لغوشون کردم.مجدد کلمه فرستادم عضو شدم و جواب ثبت شد
پاسخ به محمدخانی
من ساعت 21یکشنبه هفته پیش عضو شدم
امشب بعد از ساعت 12زدم و به هر دو خطم ده تومن مستقیم داد
(18-04-2016، 12:50 AM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو کنیم یا هنوز هفت روز نشده؟

به احتمال زیاد سه شنبه شب فعال میشه
دوشنبه شب میده حمید
(18-04-2016، 12:55 AM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ به محمدخانی
من ساعت 21یکشنبه هفته پیش عضو شدم
امشب بعد از ساعت 12زدم و به هر دو خطم ده تومن مستقیم داد

ممنون آقا جواد

تست شد 10 تومن شارژ رو داد

بستگی به زمان عضو شدنتون داره اگه شک دارین کی و چه ساعتی عضو شدید بزارید فردا شب 1000 بزنید 
از این به بعد هرکاربری کد سامانه ی کلاک و زنگ مدرسه رو در این تاپیک بذاره به مدت یک هفته اخطار دریافت میکنه Lightbulb.gif