موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دو حالت داره
یا ترفند داره یا پدر سوخته بازی شرکت گل کرده
پيغام كامل نشدن 24ساعت مربوط به شركتشه ربطي به ترفندنداره
اماندادن شارژهامربوط به 737471هست
(10-04-2016، 12:53 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما زبان فارسی رو انتخاب کردی. برای ادامه بازی باید از حروف فارسی استفاده کنی.
*
محتوای امروز شما:
جای خالی را حدس بزنید.
افراطی ترین فصول در قطب شمال و جنوب است که با 24ساعت نور در .... رو به رو هستند.
جواب: ‫-------
*
حرفیو که فکر میکنی توی پاسخ هست، با یک فاصله بعد از حرف «ک» پیامک کن. مثلا اگه فکر میکنی حرف «م» توی جوابه، عبارت
ک م
رو بفرست
میشه یکی جواب این سوال رو بگه
دوستان هرمی 737471 تا سقف چقد ش میده؟من 26 نفر عضو کردم 20 تا داد فقط؟
20012 سوال نداده چی بفرستم سوال بیاد
(10-04-2016، 01:12 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 12:53 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما زبان فارسی رو انتخاب کردی. برای ادامه بازی باید از حروف فارسی استفاده کنی.
*
محتوای امروز شما:
جای خالی را حدس بزنید.
افراطی ترین فصول در قطب شمال و جنوب است که با 24ساعت نور در .... رو به رو هستند.
جواب: ‫-------
*
حرفیو که فکر میکنی توی پاسخ هست، با یک فاصله بعد از حرف «ک» پیامک کن. مثلا اگه فکر میکنی حرف «م» توی جوابه، عبارت
ک م
رو بفرست
میشه یکی جواب این سوال رو بگه

فک کنم تابستان
(10-04-2016، 01:18 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شنیدم تا 20 تومن میده
(10-04-2016، 01:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 01:18 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شنیدم تا 20 تومن میده

اگه اینجور باشه منم ضرر کردم ک آخه سی و دو نفر عضو کردم،
نام مرکز و شماره مرکزپیام همراه چیه
(10-04-2016، 01:25 PM)جاودوگر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نام مرکز  و شماره مرکزپیام  همراه چیه

نام mcisms

مرکز
+9891100500