موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برای سیم کارت جدید همراه اول چه شارژهایی فعاله؟
اقا حميد لطفا تاپيك كدهاي كلاكت رو بزار
(18-04-2016، 01:24 AM)kimia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای سیم کارت جدید همراه اول چه شارژهایی فعاله؟

كلاكت هست كه بين 1000 تا 5000 ميده!
زنگ مدرسه هم هست كه بعد 7 روز 10000 ميده!

اينها براي يك سيم بتنهايي بودند بدون هرمي ها كه يك خط راهي بجايي نميبره!
(18-04-2016، 01:34 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا حميد لطفا تاپيك كدهاي كلاكت رو بزار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان 1000 ارسال کردم 10 تومن مستقیم شارژ کرد فقط یک دفعه 1000 ارسال کردم
دوستان مسابقه که چی الان شارژ دوم رو گرفتم شارژ سوم 7 روز دیگر الان بزنید دومی رو بگیرین
(17-04-2016، 09:28 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا ۳۰۱۱۹ لغو نمیشه هر روز پیام میده و ۴۰۰ تومن کم میکنه
به ۹۹۹۰ هم زنگ زدم هی میگه ۲۴ ساعت دیگه لغو میشه ولی نمیشه

سامانه ی زنگ مدرسه با ارسال
Takhtesiyah off
ب 30119
لغو نمیشه.باید به
3071119 ارسال بشه تا لغو بشه
سلام یکی از سیم کارتام هفته پیش کدشو زده بودم دوروز پیش لغو کردم ده تومنو بهم میده ؟
(18-04-2016، 07:33 AM)romensi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی از سیم کارتام هفته پیش کدشو زده بودم دوروز پیش لغو کردم ده تومنو بهم میده ؟
نه نبايد لغو ميكردي
دو راه داري يا عضو بشي بعد1000بفرستي خطت مستقيم1000تومن شارژ بشه
ياباخطت اگر بدون شارژه دوباره عضو شو كدت بزن لغو نكن تا 7روزكامل.بعدروز هشتم 1000بفرست شايد10تومن بده.
امروز هیچکس شارژ 10 هزاری رو گرفته؟؟
مدرسه رو؟