موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-04-2016، 08:32 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان‏ ‏ ‏۲۰۵۷۶شارژ‏ ‏پیش‏ ‏بینی‏ ‏رو‏ ‏میده؟اگه‏ ‏نمیده‏ ‏لغو‏ ‏کنیم‏!‏و‏ ‏بعد‏ ‏اینکه‏ ‏کسی‏ ‏هست‏ ‏کد‏ ‏کاست‏ ‏رو‏ ‏بزنه؟؟؟

نمیده وقتی و 1000  رو میفرستی  از سامانه هرمی جواب میاد  با هرمی تداخل داره
(20-04-2016، 08:29 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که نگرفتیم قبلا یعنی بهمون نمیده؟

به احتمال زیاد نباید عضو این 3 سامانه شده باشید  قبلا

برای اطمینان اینکه بهتون بده یا نه  بغد عضویت یه بار su 2000  رو بفرستین 8282

120 هم هزینه تست کردن میخواد 
چرا هرچی جواب حرس کلمه رو میفرستم باز سوالو میده امتیازمم ثبت نمیشه؟
(20-04-2016، 08:39 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من جواب امروزو نمیدونم چیه.اما هر چی هست ببین درست تایپ میکنی.یعنی از نظر املایی غلط ننوشتی
(20-04-2016، 08:39 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه تایپ میکنی دوست عزیز 

ک استودیو برادران وارنر

فاصله ها رو رعایت کنی ایرادی نمیگیره
فقط بخوط جدید میده!!
su 2000
من الان تست کردم گفت پیشنهاد ویژه رو گرفتین!
با سه خط تست کردم.
باید هر سه رو عضو بشیم و بعد su 2000 بفرستیم ؟
(20-04-2016، 08:45 PM)mario8344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید هر سه رو عضو بشیم و بعد su 2000 بفرستیم ؟

فقط عضو شو..همین
دوستان در مورد این شارژ 3 تومنی یه توضیح بدید ک چجوری میشه گرفت و چقد هزینه داره؟؟؟
(20-04-2016، 08:48 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در مورد این شارژ 3 تومنی یه توضیح بدید ک چجوری میشه گرفت و چقد هزینه داره؟؟؟

باید تا حالا از هیچکدوم نگرفته باشی
چون من الان تست کردم به همه خطهام گفت گرفتین.

هر سه سامانه رو عضو میشین بعد 24 ساعت su 2000 به 8282
بین 480 تا 600 ت احتمالا