موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پست موقت
اگه کدکاست کسی هست بزنه خصوصی بگه
ممنون
(23-04-2016، 02:52 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-04-2016، 02:40 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا کسی جواب نمیده که 30119 ترفند داره یا نه ده بار ما ترفند گفتیم حالا یه بار شما بگین

ما که گفتیم ترفندو در ضمن تا 20 هزار میده هردفعه بزنی

میشه دقیق توضیح بدی و اینکه چه موقع هنگ میشه و چند نفر باید کدت رو بزنن تا ترفند رو بزنی
(22-04-2016، 11:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2016، 09:46 PM)mario8344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه پیام میخواستم به 8282 بفرستم وقتی زدم ارسال یه پیامی اومد نمیدونم چی بود سریع زدم دیگه هیچ پیامی به 8282 ارسال نمیشه

پیامی که اومده پیام هزینه دار بودن ارسال پیام به 8282 بوده که شما تایید نکردید

به پیام رسان گوشی برو و تنظیمات رو بزن یه گزینه هست به اسم
Restore default settings ( بازگشت به تنظیمات پیش فرض ) رو بزن درست میشه

پیام رسان گوشی منظورتون اس ام اس ها هست دیگه ؟ تو تنظیماتش همچین چیزی نیست
سردار با همه ی سیمکارتام زدم ثبت شد.فکر نکنم محدود به  جدیدا باشه!!!
سلام دوستان من میخوام این تخفیف کلاکت و بگیرم میشه بگین باید چه کار کنم؟
(23-04-2016، 02:59 PM)S_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من میخوام این تخفیف کلاکت و بگیرم میشه بگین باید چه کار کنم؟

ارسال 1 به 307090

بعدش یک کد فعال سازی بهت میده،،برنامه رو نصب میکنی و یا در سایتش کد فعال سازی رو میزنی،،،،بعدش کد تخفیف رو بهت میده،،،،،میتونی 10 تومن رو 5 تومن بخری،،،هر هفته 5 تومن میده بهت،،،به مدت یک ماه،،،،خط به خط

فقط دقت کن،،،،که امکانش هست ازت شارژ کم کنه همین برنامه،،،،یک دفعه 5 تومن برداره یا 10 تومن،،،سریعا منتقل کن،،،،
(23-04-2016، 02:59 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط برای جدیداس
(23-04-2016، 03:03 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-04-2016، 02:59 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط برای جدیداس

چون مطمئنم بار آخر گرفتمش گفتم.هر طور صلاح میدونید.ممکنه پین تکراری بده؟
دوستان یه سیم کارت 0990 جدید گرفتم
میشه بگید که چه مسابقاتی رو میتونم شرکت کنم
ممنون
دوستان ايا ميشه از طريق سايت كلاكت چند بار كد زد؟