موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برا من ک حرفی از شارژ نمیزنه
(10-04-2016، 03:35 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیامش متفاوته. عیب نداره ch  رو بفرست.
(10-04-2016، 03:38 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 03:35 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیامش متفاوته. عیب نداره ch  رو بفرست.

چند بار فرستادم یه پیام بی ربط میفرسته
من لغوکردم دوباره عضو شدم ch رومیفرستم هیچ جوابی ازش نمیاد شارژ هم دارم:/
این شارژ دو تومنی امروز عضو بشم دو روز دیگه میده؟؟؟؟
(10-04-2016، 03:40 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شارژ دو تومنی امروز عضو بشم دو روز دیگه میده؟؟؟؟

نه امروز شارژهاش رو میده تموم میشه
(10-04-2016، 03:31 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 03:31 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 737637 چی شد میده یا ن؟
کسانی ک لغو کردن ch بفرستن یا از اول عضو بشن

اول عضو شو بعد ch بفرست شارژت رو میده

پنجشنبه عضو شدم الان که CH می فرستم میگه دو روز دیگه اما با اون خطی که جمعه عضو شدم شارژ داد 
میشه کاری کرد ازش شارژ بگیرم؟
(10-04-2016، 03:47 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 03:31 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 03:31 PM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 737637 چی شد میده یا ن؟
کسانی ک لغو کردن ch بفرستن یا از اول عضو بشن

اول عضو شو بعد ch بفرست شارژت رو میده

پنجشنبه عضو شدم الان که CH می فرستم میگه دو روز دیگه اما با اون خطی که جمعه عضو شدم شارژ داد 
میشه کاری کرد ازش شارژ بگیرم؟

به شما نمیده
مسابقه کلمه رو پارسال شرکت کرده بود، الانم شرکت کنم میده شارژ یا نه؟
دوستان کمک کنید موقع عضویت سامانه جواب میده ولی ch رو ک میفرستی حواب نمیده کسی الان تونسته بگیره ازش