موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حسین منم دعوت میکنم ثبت نمیشه مشکل داره؟
737865دیروز عضو شدم ندونستم لغو کردم امشب ش میده بهم؟؟
برا منم دعوتام ثبت نمیشه .سری قبلم همینطوری بود .چرا؟
(10-04-2016، 07:14 PM)Imantf2017 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه فعالسازی اپلیکیشتپن زنگ مدرسه رو برای چند سیمکارت  با یک گوشی زد یا به lp حساسه؟؟

برو تنظیمات.بعد برنامه ها.اون برنامه رو پیدا کن بعد کلیر دیتا رو بزن.دوباره بیا روی نرم افزار کد جدید بزن
ببخشید الان یکی گفتش که الان ۱۰۰۰رو بفرستین ،شارژ ده تومنیه رو میده..(زنگ مدسه همرراه اول رو میگم)؟؟؟ من الان  نرم ففزر زنگ مدرسه رو گرفتم و کد خودم رو وارد کردم...سیمکارتم ۹۱۹هستش...آیا پس از هفت روز شارژ ده تومنیه میده،،یا الان؟؟؟
.
در مورد این مسابقه توضیحات زیاد بدید..کیا الان ده تومن شارژ رو از زنگ مدرسه گرگرفتن،چجوری؟؟؟راهنمایی کنین همه بدونن
(10-04-2016، 07:18 PM)mohammad1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.میشه یکی اینوبزنه برای زنگ مدرسه است
83959262

کدت میگه اشتباهه.دوباره چک کن
(10-04-2016، 07:20 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا منم دعوتام ثبت نمیشه .سری قبلم همینطوری بود .چرا؟

احتمالا بده
حمید میزنه 0 نفر دعوت کردی
دوستان من گفتم 15تومن ميده به 099 دوستان باور نكردن شايدم شانسيه ولي من 15تاگرفتم همش با82شروع ميشه.نمونه ديگه صفحه25 پست 250 شماهم امتحان كنيد ولي هرچي تو پيام عضويت بگه جايزش همونه.
سلام هرمی ایرانسل چقدر شارژ میده برای هر سیمکارت؟