موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان کلاکت برای کلیه خطوط اپدیت شده

به خط های غیر از 990،،،20000 تومن تخفیف میده،،،برای خرید 40000 تومان شارژ،،،،بعد از اینکه کد فعال سازی رو بزنید در سایتش یا در اپلیکیشن،،،،بهتون کد تخفیف میده،،،،،در 4 هفته 4 تا 5 هزار میده تخفیف،،،،شارژ 10 رو 5 هزار بخرید،،،،،

فقط مشخص نیست که پین میده یا خط به خط شارژ میکنه،،،،کسی تست کرد بگه این رو،،،،
(23-04-2016، 02:29 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی‏ ‏از‏ ‏دوستان‏ ‏گفت...ارسال‏ ‏۱ به‏ ‏۸۴۹۰۹...سپس‏ ‏ag 48 به‏ ‏۸۲۸۲_
۴۸ ساعت‏ ‏بعد‏ ‏دوباره‏ ‏ارسال‏ ‏ag 48...ب‏ ‏همه‏ ‏میده.تست‏ ‏کردم

ثبت نشد_نزنيد
fazoo
با خط قدیمی تست کردم نداد. فک کنم فقط برا جدیداست
(23-04-2016، 02:32 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
fazoo
با خط قدیمی تست کردم نداد. فک کنم فقط برا جدیداست

داش‏ ‏اتفاقا‏ ‏با‏ ‏خط‏ ‏قدیم‏ ‏و‏ ‏جدید‏ ‏پنج‏ ‏تا‏ ‏سیم‏ ‏زدم‏ ‏همشون‏ ‏ثبت‏ ‏شدن‏ ‏و‏ ‏نگفتن‏ ‏ک‏ ‏قبلا‏ ‏دریافت‏ ‏کردین.شاید‏ ‏ب‏ ‏بعضیا‏ ‏نده.
(23-04-2016، 02:18 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من کد تخفیف داد کسی میدونه مستقیم شارژ میشه یا پین 10 هزاری میده؟؟

متاسفانه مستقیمه
۸۴۹۰۹ که مربوط به AFCM هست
مطمينی
ن گفت محصول در دسترس نیس .یعنی نمیده
(23-04-2016، 02:37 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸۴۹۰۹ که مربوط به AFCM هست
مطمينی

والا‏ ‏اینطور‏ ‏گفتن‏ ‏منم‏ ‏زدم.
دوستان چرا کسی جواب نمیده که 30119 ترفند داره یا نه ده بار ما ترفند گفتیم حالا یه بار شما بگین
عابا Ag 48به جدید میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟