موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات همراه اول و ایرانسل - شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی بدون شارژ هم میشه شرکت کرد؟؟
من اسفندماه ازش گرفتم از ژانر ب من میده باز ؟
(10-04-2016، 02:04 PM)mehdiiii نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اسفندماه ازش گرفتم از ژانر ب من میده باز ؟

ن نمیده،
سلام دوستان رایتل طرحی چیزی داره که موقع وصل شدن به اینترنت از شارژ نخوره؟
خيرمتأسفانه
فقط ايرانسل داره
ژانر باید عضو شد یا با zh 555 هم میشه ثبت کرد؟
(10-04-2016، 01:32 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا حمید میگم اینو تست کردم ایا به نظرت شارژ میده یا نه منظورم اینه بعدا بده

مشترک گرامی
تبریک! بسته هدیه شما در جشنواره شبانه با موفقيت تاييد شد و شما عضو هزار و يك شب و گوگل سرويس شديد. بسته هديه شما شامل شركت در تمامی قرعه کشی های روزانه شارژهای 100 هزار ریالی و 10 محتواي رايگان خواهد بود.
در صورت تمايل به غيرفعال سازي off campaign را به 305503 بفرستید.
هر محتوای جشنواره 150 تومان

حمید جواب ندادی ؟
الان 1000روميفرستي واسه
737471ميگه هنوز24ساعت ازدعوت 3نفرنگذشته پيامش درست شداماشارژخيليارونداده
(10-04-2016، 02:21 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژانر باید عضو شد یا با zh 555 هم میشه ثبت کرد؟

عضو باید شی
(10-04-2016، 02:22 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 01:32 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا حمید میگم اینو تست کردم ایا به نظرت شارژ میده یا نه منظورم اینه بعدا بده

مشترک گرامی
تبریک! بسته هدیه شما در جشنواره شبانه با موفقيت تاييد شد و شما عضو هزار و يك شب و گوگل سرويس شديد. بسته هديه شما شامل شركت در تمامی قرعه کشی های روزانه شارژهای 100 هزار ریالی و 10 محتواي رايگان خواهد بود.
در صورت تمايل به غيرفعال سازي off campaign را به 305503 بفرستید.
هر محتوای جشنواره 150 تومان

حمید جواب ندادی ؟

سلام ندیدم
این سامانها شارژ بده نیستن