موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
heartbroken Sleepy.gif
(05-03-2016، 11:21 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متولد آذر 71 قبلا تهران بودم تا پارسال دیگه اومدم اصفهان Biggrin.gif
شما خودتو معرفی نمیکنی؟

ای جان اصفهان Heart.gif عاشق اونجام ولی خب قسمت نشده بیام Undecided.gif

خوبه من فاطمه متولد 70
تهرانم Biggrin.gif
(05-03-2016، 11:17 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سللم اولین روز هفته تون پر انرژی
روز درختکاری مبارک مبارک Biggrin.gifشمام برین بکارین دیگه درخت البالو خوبه من دوست دارم  Shy.gif

سلام روز شما هم عالی و پرانرژی
اول هفتس حوصلم نمیشه برم بکارم Biggrin.gif
(05-03-2016، 11:22 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 11:21 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متولد آذر 71 قبلا تهران بودم تا پارسال دیگه اومدم اصفهان Biggrin.gif
شما خودتو معرفی نمیکنی؟

ای جان اصفهان  Heart.gif عاشق اونجام ولی خب قسمت نشده بیام Undecided.gif

خوبه من فاطمه متولد 70
تهرانم  Biggrin.gif

یکبار بیاین دیگه دوس دارین هرسال بیاین..حتما بیاین خوش میگذره
پس همشهری بودیم Biggrin.gif
(05-03-2016، 11:22 AM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
heartbroken Sleepy.gif

های تو هم حالت عالیه میدونم بیا برو بکار کاره خودته شهر تون البالو در میاد Biggrin.gif
(05-03-2016، 11:28 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 11:22 AM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
heartbroken Sleepy.gif

های تو هم حالت عالیه میدونم بیا برو بکار کاره خودته شهر تون البالو در میاد  Biggrin.gif

نمیتونم از رختخواب بکنم Sleepy.gif
سلام
(05-03-2016، 11:25 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif اره دیگه Cool.gif تهران بهتره یا اصفهان؟
فاطمه چیندن نمیخواد درخت تکون میدی میرزه پایین هوووف هوس کردم ابلالو Biggrin.gif
این طور که پیداس پسرا اخر هفته حوصله شون بهتره Tongue شاعر میگه
Exclamationاون درخت سربلند پر غرور
که سرش داره به خورشید میرسه منم منم
اون درخت تن سپرده به تبر
که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم
(05-03-2016، 11:38 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 11:25 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif اره دیگه  Cool.gif تهران بهتره یا اصفهان؟

ابیک Biggrin.gif Tongue.gif
(05-03-2016، 11:38 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif اره دیگه  Cool.gif تهران بهتره یا اصفهان؟

سوال سخت سخت میپرسیا Biggrin.gif
میشه فکر کنم بعد جواب بدم؟ Shy.gif