موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-04-2016، 07:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه من عشق نیستم من نفسم فقط Biggrin.gif

258 عاغاااااااا تو زرنگی من فهمیتم  Biggrin.gif
افرین Biggrin.gif
(19-04-2016، 07:26 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افرین  Biggrin.gif

من برم نت بگیرم بیام:||||||
Sad.gif Sad.gif
کاش این تاپیک مث اون موقعا بود مث پارسال همین موقعا…Sad.gif

کاش همه اوناییکه بودن هنوزم بودن...
ای کسانیکه فقط سپاس میزنید "افلا تکتبون؟"
(20-04-2016، 02:13 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون موقعاااا مگه چجوری بود^_____^  Tongue.gif
(20-04-2016، 07:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-04-2016، 02:13 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا شلوغ بود خخخ
(20-04-2016، 07:28 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-04-2016، 07:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا شلوغ بود خخخ
:|||| چن ساله اینجاید مگه؟؟؟
من یه ساله بقیه بیشتره Biggrin.gif