موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Undecided.gif Undecided.gif
خو اعتبااااار دوس Heart.gifلااااو ایت...ههه
ما کلا ب جزییات علاقه مندیم،مث نامزدم که کلششو بیشتر از من دوس داره Biggrin.gifالبته خودش میگه اینطور نیس Tongue
(23-02-2016، 10:37 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif Undecided.gif

بععععععله بفرمااایید Biggrin.gif Tongue.gif
دلیلت رد میشه Biggrin.gif
(23-02-2016، 10:40 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 10:37 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Undecided.gif

فلفل خوردی انقدر تند تند میحرفی Biggrin.gif Biggrin.gif
(23-02-2016، 10:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاااان خب توروهم با اعتبار برابر دوووس،ب فکر جفتتونم Biggrin.gif Heart.gifوالا
(23-02-2016، 10:43 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 10:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه منو ندوس من موندنی نیستم Tongue.gif
(23-02-2016، 10:45 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 10:43 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 10:41 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه منو ندوس من موندنی نیستم  Tongue.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
(23-02-2016، 10:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 10:40 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلفل خوردی انقدر تند تند میحرفی Biggrin.gif Biggrin.gif

ن فلفلامون تموم شده ب داداشم گفتم بخره هر سری میره مغازه یادش میره Biggrin.gifمث تو فراموشکار شده Tongue.gif
(23-02-2016، 10:46 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 10:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلفل خوردی انقدر تند تند میحرفی Biggrin.gif  Biggrin.gif

ن فلفلامون تموم شده ب داداشم گفتم بخره هر سری میره مغازه یادش میره Biggrin.gifمث تو فراموشکار شده Tongue.gif

احتمالا عاشق شده Tongue