موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-04-2016، 11:18 PM)110 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم میگم فاطی خانم! مدیر بشن که لایق هستن و انلاینیشون عالیه!!

البته هرکس مدیر شد بمن اخطار نده  قبول نوکرتونم.

Confused وووووی نه ممنون مدیریت خیلی سخته من استرس میگیرم.
از اخطار خوشتون چرا نمیاد؟؟ دیگران ک نمیبینن مهم نیست
خودم که شخصیت دارم میبینم اخطار دارم!
ادمین شارژ بده مشاورت میشم Biggrin.gif خخخ
اره اینم درسته خب مطلب گذاشتن سخته. خودت میتونی ترجمه کنی بدی مدیرات بذارن Biggrin.gif
(04-04-2016، 11:26 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین شارژ بده مشاورت میشم  Biggrin.gif خخخ
اره اینم درسته خب مطلب گذاشتن سخته.  خودت میتونی ترجمه کنی بدی مدیرات بذارن  Biggrin.gif

برنامه گذاشتن راحته .همون توضیحات توی گوگل پلی مینویسی .لینک دانلودشم میزاری
اقای 110 بلی درسته Undecided.gif

فرگلی بذار خب خودت اگه راحته Biggrin.gif
(04-04-2016، 11:29 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-04-2016، 11:26 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین شارژ بده مشاورت میشم  Biggrin.gif خخخ
اره اینم درسته خب مطلب گذاشتن سخته.  خودت میتونی ترجمه کنی بدی مدیرات بذارن  Biggrin.gif

برنامه گذاشتن راحته .همون توضیحات توی گوگل پلی مینویسی  .لینک دانلودشم میزاری

اره خدایی راحته فقط باید ادم راه بیاد اولش شاید سخت باشه ولی بعد دیگه راحته تازه لازم نیست کلمه کلمه بیای ترجمه کنی توضیحات کلی بنویسی اوکی میشه Undecided.gif
نرگس خانمم که سخت دنبال شارژه Confused

تو این مرحله که هست  شارژ بسیار ضروری میباشد Dodgy.gif
(05-04-2016، 07:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره تو بازار رضا ازین شیشه ها زیاده چندبارشده خیلی ضایعس Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-04-2016، 07:33 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-04-2016، 07:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره تو بازار رضا ازین شیشه ها زیاده چندبارشده خیلی ضایعس  Biggrin.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif

ازون ور چطوری اوردی این ور Biggrin.gif
(05-04-2016، 07:40 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-04-2016، 07:33 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-04-2016، 07:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره تو بازار رضا ازین شیشه ها زیاده چندبارشده خیلی ضایعس  Biggrin.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif

ازون ور چطوری اوردی این ور  Biggrin.gif

حالا دیگه نمیگم Biggrin.gif Biggrin.gif