موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینجاازتوام سن بالاترهست 44ساله هم بوده Biggrin.gif
Biggrin.gif اینطوری حال نمیده.بردار
من از طرف خودم و بقیه کاربرا ازتون بینهایت ممنونم و بخاطره داشتن این انجمن زیبا و فعال باز هم تشکر میکنم.
ادمین من چی Undecided.gif
(09-04-2016، 12:12 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجاازتوام سن بالاترهست 44ساله هم بوده Biggrin.gif

خودتون میگید بوده یعنی الان نیست.

مدیریتتون مبارک. شیرینی میدید؟
(09-04-2016، 12:14 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از طرف خودم و بقیه کاربرا ازتون بینهایت ممنونم و بخاطره داشتن این انجمن زیبا و فعال باز هم تشکر میکنم.

heart فداتیم ممنون - انجمن با کاربراش قشنگ و فعاله منم از شما و بقیه عزیزان ممنونم
نمیخام مدیربشم ازریس بودن بدم میاد.بنظرم مقام ادمو ذلیل میکنه
من فقط خواستم مدیر مشاعره بشم چون ب شعرعلاقه دارم وبه سوال پرسیدن دیگران یامدیرصندلی داغ Sad.gif مدیرکل نمیخام

ممنون Biggrin.gif
(09-04-2016، 12:14 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین من چی  Undecided.gif

Biggrin.gif باشه دفعه دیگه شما هر هفته یکی شاید Biggrin.gif بعد وار حسابت میشی وای خدا من مدیر وای قبلم و .... حالا بالا Biggrin.gif بالا = پیش خدا
(09-04-2016، 12:16 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیخام مدیربشم ازریس بودن بدم میاد.بنظرم مقام ادمو ذلیل میکنه
من فقط خواستم مدیر مشاعره بشم چون ب شعرعلاقه دارم وبه سوال پرسیدن دیگران یامدیرصندلی داغ  Sad.gif مدیرکل نمیخام

ممنون Biggrin.gif

دست شما درد نکنه Tongue خب این مطالب که مربوط به انجمن نیست من که نمیتونم به خاطر دو تاپیک یه مدیر بذارم حالا ببینم اگه شد چشم
اسمارو مدیر بخش سرگرمی و عاشقی کن Biggrin.gif

باجه هفته دیگه یادت میندازم مدیرم کنی Biggrin.gif تنکس