موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-03-2016، 09:49 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 08:42 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 08:32 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه چت روم فعال و خوبی دارین!
آورین آورین Biggrin.gif

Confused

چه تعجبی هم کردین! Biggrin.gif

Biggrin.gif سلام اله فک کردم تیکه انداختی
(03-03-2016، 09:52 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 09:49 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 08:42 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 08:32 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه چت روم فعال و خوبی دارین!
آورین آورین Biggrin.gif

Confused

چه تعجبی هم کردین! Biggrin.gif

Biggrin.gif سلام اله فک کردم تیکه انداختی

سلام صبحتون بخیر
نه چه تیکه ای آخه.. ماشالا شما که عضو ثابتشی Biggrin.gif
اینم تیکه نبودا Biggrin.gif
Shy.gif اهان باجه پس ایرادی نداره تعریف کن
(03-03-2016، 09:58 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif اهان باجه پس ایرادی نداره تعریف کن

از شما یا از تاپیک؟ Biggrin.gif
Shy.gif هرچی ولی بیشتر من Dodgy.gif

من برم فعلا خخخخ ب قول یکی بازم بیا تایپک اینجا Tongue.gif
(03-03-2016، 10:03 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif هرچی ولی بیشتر من  Dodgy.gif

من برم فعلا خخخخ ب قول یکی بازم بیا تایپک اینجا Tongue.gif

هرچی رو ولش کن کلا از شما تعریف میدم Biggrin.gif
چشم میام Angel.gif
سلام صبح بخيرررري... Shy.gif
واي شكلكاي جديد... Tongue.gif
Confused Exclamation Tongue.gif
Angry.gif Tongue heartbroken
عججججب،رفتیم به ترنالینهای کمرنگ Tongue.gif
Rolleyes.gif Sleepy.gif
(03-03-2016، 11:17 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عججججب،رفتیم به ترنالینهای کمرنگ Tongue.gif

اووووم آره... Angel.gif