موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شمام بزنید Biggrin.gif کلید ستاره نداره کیبردتون Tongue.gif Biggrin.gif اره دیگه باید مدیرو یه جوری بیاریم اینجا Wink.gif
دلام ددلین Biggrin.gif
اگه میخواید منشوری بزنید من برم Undecided.gif
آی عم ساده اند سر به زیر اند خجالتی Tongue.gif Biggrin.gif
(25-04-2016، 10:47 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اند یو آر وری کذاب  Biggrin.gif یس ای دو
*********************** Biggrin.gif
(25-04-2016، 10:46 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلام ددلین Biggrin.gif

دماغتون رو عمل کردین Biggrin.gif
مرسی شما خوبی؟
(25-04-2016، 10:47 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای ابـــــدا بچه شرق تهران اینجوری Biggrin.gif
(25-04-2016، 10:49 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2016، 10:46 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلام ددلین Biggrin.gif

دماغتون رو عمل کردین Biggrin.gif
مرسی شما خوبی
قققققققققق Biggrin.gif
ماهم خوبیم  Exclamation.gif
(25-04-2016، 10:48 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*********************** Biggrin.gif

با کی بودی خودتی *********************************** Biggrin.gif
(25-04-2016، 10:48 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اند یو آر وری کذاب  Biggrin.gif یس ای دو

می تو خودتونین Biggrin.gif