موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-04-2016، 08:25 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-04-2016، 08:22 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخام اعتبار بدم برام باز نمیشه شکلکام. Sad.gif تو گوشیم هست چندتا.

لینکشو پ خ کردم   Biggrin.gif

مرسیییی اقا مانی گل. Shy.gif
✪✣✤✥ ✦❉❥❦ 
فاطی نگا Tongue.gif
(02-04-2016، 08:37 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✪✣✤✥ ✦❉❥❦ 
فاطی نگا Tongue.gif
?❤?
اینا قلبای گوشی منه Wink.gif
من مشهدم
نائب زیاره هستم
(02-04-2016، 08:45 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مشهدم
نائب زیاره هستم

زیارتت قبول Shy.gifممنون
(02-04-2016، 08:45 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مشهدم
نائب زیاره هستم

سلام
زیارت  قبول
واسه من یه دعای ویژه بکنین ممنون
(02-04-2016، 08:51 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مشهدم
نائب زیاره هستم

سلام
زیارت  قبول
واسه من یه دعای ویژه بکنین ممنون

ایشالله به ستاره خانم میرسی همه دعا میکنن☺
حمید اون وسط :. Cool.gif مانی چی  اونم وسطه  Biggrin.gif,همه دست دست دست  Exclamationحالا برعکس
(02-04-2016، 08:56 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید اون  وسطه  Exclamation.مانی چی  اونم وسطه  Biggrin.gif,همه دست دست دست  Exclamationحالا برعکس

فرگل خبریه انقدر خوشی Biggrin.gif بگو ب ما
من دیگه وسط نیستم از گوشه میرم Biggrin.gif Tongue.gif