موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-03-2016، 07:07 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif اهان میگم یکی گذاشت حسودخان

Undecided.gifخودتی Shy.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
Tongue.gif فعلا حسودخان
(03-03-2016، 07:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif فعلا حسودخان

Shy.gif Shy.gif Angel.gif heartbroken
(29-02-2016، 10:01 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-02-2016، 09:57 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-02-2016، 09:53 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-02-2016، 09:48 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامٌ علیکم ورحمت الله  Smile
سلام خواهر خوب هستید؟ Confused

مرسی بلی بسیار خوب هستم شکر خدا
برادر احوال شما چگونه است با بی شارژی چطور روزگار میگذرانید Biggrin.gif
خداروشکر اقاتون چطور هست  Confused 
بی شارژی هم به امید خدا و دعاهای شما به پایان میرسه Confused 
البته قراره برای رضای خدا یکی شارژ ارسال کنه Confused

سلام بیا ین تجکر تونین ازم شارژ زیاد شده Angel.gif قدر فری بدونین یه دونه س Exclamation
ای کسانی شارژ شدید ایمان بیارید Biggrin.gif
Shy.gif سلام فرگلی الان نیم ساعته تو درحال ارسال در تاپیک چترومی تازه ارسال کردی یاخدااااااا Confused
heartbroken heartbroken
(04-03-2016، 06:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shy.gif سلام فرگلی الان نیم ساعته تو درحال ارسال در تاپیک چترومی تازه ارسال کردی یاخدااااااا Confused

Tongue.gif باجه یه ساعت دیگه ارسال میکنم پس
چرا ایمان نیوردین اوووم حمید اوردین
Biggrin.gif من صادق اوردم ایرادی داره
(04-03-2016، 06:49 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
heartbroken  heartbroken

هوووف شکلک از ادمین گرفتن پز دادن داره Dodgy.gif heartbroken
(04-03-2016، 06:53 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2016، 06:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue.gif باجه یه ساعت دیگه ارسال میکنم پس
چرا ایمان نیوردین اوووم حمید اوردین

من مجتبئ میاورم Shy.gif Tongue.gif