موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-03-2016، 06:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif من صادق اوردم ایرادی داره

من با قر میارم قر قر قر Biggrin.gif
Biggrin.gif خوبه همه جفتن
heartbroken heartbroken Sad.gif Sad.gif
(04-03-2016، 06:57 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif خوبه همه جفتن

اره چه خبر دیگه انجمن کی تمیز میکنه میخواین ما بریم بیرون نندازن گردن ما بوخودا Biggrin.gif
(04-03-2016، 06:58 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
heartbroken  heartbroken  Sad.gif  Sad.gif

چی شده شارژ زیاد نمیدونی چیکارش کنی خوب من بجات استفاده میکنم غصه نداره Rolleyes.gif
(04-03-2016، 07:04 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-03-2016، 06:58 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
heartbroken  heartbroken  Sad.gif  Sad.gif

چی شده شارژ زیاد نمیدونی چیکارش کنی خوب من  بجات استفاده میکنم  غصه نداره Rolleyes.gif

شاید Shy.gif Shy.gif
به تو نمیدم Tongue.gif Tongue.gif
Biggrin.gif ن بوبو کجا میخوای بری Confused
فرگلی این اقا شارز نگرفته اینطوره Tongue.gif تنبله
(04-03-2016، 07:05 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ن بوبو کجا میخوای بری Confused
فرگلی این اقا شارز نگرفته اینطوره Tongue.gif تنبله

Biggrin.gif Biggrin.gif خو حسش نبود heartbroken heartbroken
Biggrin.gif عید سنجد حتما نوش جان کن
Biggrin.gif Biggrin.gif