موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif الان دیدم میسی نمیزنمت
(06-03-2016، 01:04 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif الان دیدم میسی نمیزنمت

هنوز تهرانیم پس Biggrin.gif
خواهش Wink.gif
(06-03-2016، 03:03 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 02:59 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا ننوشته بعدن عکسمونو چیکار میکنه  Huhنگه میداره پخش نشیم تو نت Biggrin.gifمن به کسی عکس نبدم. Tongue.gif

اخه عکس شمارو میخواد چیکارکنه؟ که نگه داره Undecided.gif
حمید اقا من ایرانی فکر میکنم دست خودمون نیست Wink.gif سواستفاده دور برمون زیاده اونا دنیای پیشرفتن ایشالله اینجام اوکی شه Angel.gif
(06-03-2016، 03:12 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 03:03 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 02:59 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا ننوشته بعدن عکسمونو چیکار میکنه  Huhنگه میداره پخش نشیم تو نت Biggrin.gifمن به کسی عکس نبدم. Tongue.gif

حمید اقا من ایرانی فکر میکنم دست خودمون نیست  Wink.gif سواستفاده دور برمون زیاده اونا دنیای پیشرفتن ایشالله اینجام اوکی شه Angel.gif

بابا ایرونی Tongue.gif Biggrin.gif
Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif
heartbroken heartbroken
(06-03-2016، 03:14 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 03:12 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا ننوشته بعدن عکسمونو چیکار میکنه  Huhنگه میداره پخش نشیم تو نت من به کسی عکس نبدم. Tongue.gif

حمید اقا من ایرانی فکر میکنم دست خودمون نیست  Wink.gif سواستفاده دور برمون زیاده اونا دنیای پیشرفتن ایشالله اینجام اوکی شه Angel.gif

بابا ایرونی Tongue.gif  Biggrin.gif
خخخخ یه نرم افزار بزار عکس بزاریم بگه برای چه کشوری هستیم Biggrin.gif شاید یه خارجیه ترجیحا امریکایی اومده بود ایران اینجا بچه دار شده من باهاش عوض شدم بوووخوودا Biggrin.gif Tongue.gif
(06-03-2016، 03:26 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ یه نرم افزار بزار عکس بزاریم بگه برای چه کشوری هستیم Biggrin.gif شاید یه خارجیه ترجیحا امریکایی اومده بود ایران اینجا بچه دار شده من باهاش عوض شدم بوووخوودا Biggrin.gif Tongue.gif

سفارش میدم ماکروسافت بخاطر تو بسازه این نرم افزارو Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
Undecided.gif
Biggrin.gif Undecided.gif