موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اونم چه جوی  خخخخخ Wink.gif
(06-04-2016، 08:38 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-04-2016، 08:21 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-04-2016، 08:17 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب من چ تا صدات کردم اومدی Lightbulb.gif

لطفا به کاندیدا های مدیریت توهین نکنید. Angry.gif

گفتیم بعدا لحاظ خواهد شد.

اووووم با مدیرا قهرم جو گرفته ها  Sad.gif

Confused Confused
(06-04-2016، 08:42 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-04-2016، 08:38 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-04-2016، 08:21 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-04-2016، 08:17 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب من چ تا صدات کردم اومدی Lightbulb.gif

لطفا به کاندیدا های مدیریت توهین نکنید. Angry.gif

گفتیم بعدا لحاظ خواهد شد.

اووووم با مدیرا قهرم جو گرفته ها  Sad.gif

Confused  Confused
حمید محکم باش خودتو بگیر. Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
شیطونه میگه مدیرشم حالتو بگیرمااا Lightbulb.gif
(06-04-2016، 08:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه مدیرشم حالتو بگیرمااا  Lightbulb.gif

حال کیو؟ Confused
بابا مدیر شدن اتفاق مهمی نیستا Angry.gif Angry.gif
(06-04-2016، 08:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه مدیرشم حالتو بگیرمااا  Lightbulb.gif

من که قبول دارم ۱۰۰ در ۱۰۰
فقط اون لامپو خاموش کن Tongue
نوموخوام Biggrin.gif محروم باید بشید با دخمل ب این خوبی بلد نیستید بحرفید
ما میخواهیم. جدی شما فرصتتون هم زیاده. همیشه حضور دارین. Wink.gif
نه کاربر عادی بهتره ازادم  Biggrin.gif
Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif
چون چراغ دوست دارید خخخخ