موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-03-2016، 12:35 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 12:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif خواستم بیام اصفهان اون موقع ازت ادرس میگیرم الان ک ب دردم نمیخوره

هرموقع خواستی بیای خبر بده من برم تهران Biggrin.gif

Confused نامرد
(05-03-2016، 12:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 12:33 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 12:28 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif سلام بیغم

فرگلی من نمیگم هاهااها Shy.gif

سلام فاطمه خوبي؟؟ Angel.gif

مقسی مقسی  Biggrin.gif عینکی شدی

من عينكي شدم؟؟ استغفراله... Tongue.gif
(05-03-2016، 12:40 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 12:35 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 12:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif خواستم بیام اصفهان اون موقع ازت ادرس میگیرم الان ک ب دردم نمیخوره

هرموقع خواستی بیای خبر بده من برم تهران Biggrin.gif

Confused نامرد
خب میخوام به وطنم سر بزنم ببینم در حاله Undecided.gif
Biggrin.gif عکستو میگم بیغم
سلام Rolleyes.gif
Biggrin.gif سلام انیتا خوفی
(05-03-2016، 12:49 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Rolleyes.gif

سلام Angel.gif
میسی فاطی جوونم تو خوفی هااانی Biggrin.gif
سلام عاغا پسر ^____^
Biggrin.gifتنکیوووووو عالی گلدیس چی شد
(05-03-2016، 12:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifتنکیوووووو عالی گلدیس چی شد

دوستم بیاد باهم بریم برم لباس بخرم