موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-03-2016، 11:32 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused پسوردی چیه

به کلماتی مانند بیلیم،عجقم،مدرم ندون،عجیجم و امثال اینا پسووردی میگن Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:34 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:32 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused پسوردی چیه

به کلماتی مانند بیلیم،عجقم،مدرم ندون،عجیجم و امثال اینا پسووردی میگن Biggrin.gif

الان انیتا ازکدوم ازینا استفاده کرد مگه Confused
(06-03-2016، 11:37 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:34 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Confused پسوردی چیه

از امثال اینا استفاده کرد Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:40 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='Fa Ti' pid='199418' dateline='1457248068']

فک کنم ازین پسرایی ک مثل دخملا حرف میزنی Confused
(06-03-2016، 11:42 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:40 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:37 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم ازین پسرایی ک مثل دخملا حرف میزنی Confused
نه اتفاقا از اون پسرا بدم میاد..دخترنمان Angry.gif
ولی کلا اینارو یاد گرفتم اگه کسی باهام حرف زد بفهمم چی میگه Biggrin.gif
Tongue.gif فک کنم تو بیشتر واردی زیادی یاد گرفتی استاد شدی
(06-03-2016، 11:29 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:26 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:25 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:15 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Angel.gif

سلام  Angel.gif

صبح بخیر Angel.gif
شما احیانا تهرانی نیستی؟ چون بیشتر دخترای تهرانی بلدن اینجور حرف بزنن Biggrin.gif

صب بخیر نه من کرجیم خخخخخ  Biggrin.gif
همون دیگه..پس واسه همینه اینجور پسووردی حرف میزنین Biggrin.gif

خخخخ خیلیا بهم گفتن Biggrin.gif
Confused پسوردی چیه

واقعاا:|||||||
(06-03-2016، 11:49 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif فک کنم تو بیشتر واردی زیادی یاد گرفتی استاد شدی

میخوای تو شارژ بده من یادت بدم Biggrin.gif
(06-03-2016، 11:50 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:29 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:26 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:25 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 11:22 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  Angel.gif

صبح بخیر Angel.gif
شما احیانا تهرانی نیستی؟ چون بیشتر دخترای تهرانی بلدن اینجور حرف بزنن Biggrin.gif

صب بخیر نه من کرجیم خخخخخ  Biggrin.gif
همون دیگه..پس واسه همینه اینجور پسووردی حرف میزنین Biggrin.gif

خخخخ خیلیا بهم گفتن Biggrin.gif

الان روح فردوسی بیچاره تو قبر داره میلرزه Biggrin.gif