موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Angel.gif اینا ک ادمو سیر نمیکنن
مطمینن تو دوتا پرس کباب و جوجه جلوت بذارن میل میکنی Biggrin.gif
(20-03-2016، 05:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت میگی کباب و جوجه آخه کی میتونه از اینا بگذره Tongue.gif
(20-03-2016، 05:49 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-03-2016، 05:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من Biggrin.gif
(20-03-2016، 05:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-03-2016، 05:49 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من Biggrin.gif

تو عجیبی Biggrin.gif

همش از خوردن میگی. بابا از شارژ حرف بزن. Biggrin.gif
(20-03-2016، 06:21 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش از خوردن میگی. بابا از شارژ حرف بزن. Biggrin.gif

من شکمو هستم Biggrin.gif
راستی میخواستم عید رو بهتون بااعتبار تبریک بدم ولی خب اعتبار کم اوردم
همینجا عید رو بهتون تبریکــــــــــــ میگم Angel.gif
Fa Ti:
شما میگین اعتبارتون کمه؟ اونوقت من چی بگم ۲۹ تا. آخه اینم شد اعتبار؟ من از همه مستحق ترم.
(20-03-2016، 06:38 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fa Ti:
شما میگین اعتبارتون کمه؟ اونوقت من چی بگم ۲۹ تا. آخه اینم شد اعتبار؟ من از همه مستحق ترم.

نه نه منظورم این بود ک اعتباری م میتونستم امروز بدم تموم شد نرسید ب شما تقدیم کنم Biggrin.gif
چون هرکاربر در 24ساعت تعداد محدودی میتونه اعتبار بده
(20-03-2016، 06:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-03-2016، 06:38 PM)amita_reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fa Ti:

نه نه منظورم این بود ک اعتباری م میتونستم امروز بدم تموم شد نرسید ب شما تقدیم کنم Biggrin.gif
چون هرکاربر در 24ساعت تعداد محدودی میتونه اعتبار بده

مرسی. شوخی کردم. در کنار شما دوستان بودن واسه ما اعتبارش خیلی خیلی ییشتره.
حمید Biggrin.gif تو اولیت دریافت شارژی