موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-02-2016، 11:10 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 11:10 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه من دیوونه محل باشم Biggrin.gif

Undecided.gif  Undecided.gif

بله خخخخ
(23-02-2016، 11:12 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 11:10 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه عززززیزم این پست قبلا رزرو شده،ی پسته دیگه رو انتخاب فرمایید Biggrin.gif

کیه برم بکشمش Undecided.gif
(23-02-2016، 11:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 11:12 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیه برم بکشمش Undecided.gif

حمید Biggrin.gif
Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(23-02-2016، 11:15 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 11:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیه برم بکشمش  Undecided.gif

حمید Biggrin.gif
اااا پس مال خودش بهش بیشتر میاد دیوونه Shy.gif
Undecided.gif Undecided.gif
(23-02-2016، 11:16 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 11:15 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-02-2016، 11:13 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیه برم بکشمش  Undecided.gif

حمید Biggrin.gif
اااا پس مال خودش بهش بیشتر میاد دیوونه  Shy.gif

نخیییرم براحمید ی دختره رو سراغ دارم اسمش اولش ف هس ایییش حامد پهلان چیه،ب برارور دیگه نگی دیووونه ها Biggrin.gif
حمید طرح مکالمه باید چی بزنم بخوام بگیرم  Undecided.gif Rolleyes.gif -________-
اوکی اون ف Biggrin.gif رو بده بهش حامد پهلان بده این ور
(23-02-2016، 11:21 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید طرح مکالمه باید چی بزنم بخوام بگیرم  Undecided.gif Rolleyes.gif -________-

نداریم برا شما Biggrin.gif Tongue.gif