موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-03-2016، 12:36 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه عزیزم دخترم گلم مهربونم خدانگهدار Biggrin.gif Heart.gif
حمید راضی شدی؟!Dodgy.gif Lightbulb.gif

یا خدا فاطمه دختر کی نیست حالا Confused
(06-03-2016، 12:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:28 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:21 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:19 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:08 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اهان پس شما مرفحین بی دردین

انجل صبح شارز بود کجایی دیربیدارشدی Undecided.gif

اگه مرفح بودیم که نمیومدیم اصفهان Tongue.gif

Biggrin.gif پ خودتو ب بالاها نچسبون
بالا بودیم الان دیگه نیستیم..الان شما مرفحین اومدین جای مارو گرفتین Biggrin.gif

من ک شرق نیستم بشم جزو مرفحین هاهاها

غرب که هستی
خودت گفتی شرق خیلی مونده تا به غرب برسه یعنی غرب خیلی مرفحن شرق بهش نمیرسه Biggrin.gif
(06-03-2016، 12:39 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غرب که هستی
خودت گفتی شرق خیلی مونده تا به غرب برسه یعنی غرب خیلی مرفحن شرق بهش نمیرسه Biggrin.gif

ما پول نداریم ولی معرفت زیاد داریم Shy.gif ازین نظر شرق ب غرب گفتم نمیرسه نه مالی
(06-03-2016، 12:43 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:39 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غرب که هستی

ما پول نداریم ولی معرفت زیاد داریم Shy.gif  ازین نظر شرق ب غرب گفتم نمیرسه نه مالی
من که میدونم غرب همه مرفحن ولی باشه هرچی تو بگی Biggrin.gif
Biggrin.gif Confused دلت کتک میخواداااااا
(06-03-2016، 12:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  Confused دلت کتک میخواداااااا

نه نه گناه دارم Biggrin.gif
Angel.gif شارژ بده نزنمت
(06-03-2016، 12:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif شارژ بده نزنمت

ترجیح میدم بزنی..بزن من طاقتشو دارم Biggrin.gif
(06-03-2016، 12:57 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif شارژ بده نزنمت

Confused اصفهانی شدی رفت
(06-03-2016، 12:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 12:57 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angel.gif شارژ بده نزنمت

Confused اصفهانی شدی رفت

اصفهانی کجاس عاقا..شارژ کمه باید پس انداز کنیم واسه روز مبادا Biggrin.gif