موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-03-2016، 08:45 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2016، 08:45 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام سلام و سلام Angel.gif
خوبين؟؟؟ Angel.gif
حميد كانديداي مديريتت تبريك... Tongue.gif

سلام مرسی چطوری؟ Undecided.gif

حالم زياد خوب نيست... Sleepy.gif
(10-03-2016، 08:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2016، 08:45 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبين؟؟؟ Angel.gif

Biggrin.gif سلام میسی خوبی

نوبت شما و من بشه Tongue.gif

ممنون Angel.gif
نه بابا مديريت ندوس. Confused
فاطمه منو ترس؟ Tongue.gif
محمد الان یه شارژ فعال شه خوب میشی Biggrin.gif Tongue.gif
(10-03-2016، 08:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2016، 08:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبين؟؟؟ Angel.gif

Biggrin.gif سلام میسی خوبی

نوبت شما و من بشه Tongue.gif

ممنون Angel.gif

مدیریت هم تورو ندوس Shy.gif
(10-03-2016، 08:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد الان یه شارژ فعال شه خوب میشی Biggrin.gif  Tongue.gif

نه بابا من حالم با اين چيزا خوب نميشه... Sad.gif
(10-03-2016، 08:57 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2016، 08:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم همینطور باشه Biggrin.gif Tongue.gif
(10-03-2016، 08:57 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2016، 08:54 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون Angel.gif

مدیریت هم تورو ندوس Shy.gif

اوووم باجه باجه. Biggrin.gif
Biggrin.gif ازون قرصها شاید میخواد
(10-03-2016، 08:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ازون قرصها شاید میخواد

اسمارتیس Confused
(10-03-2016، 08:58 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-03-2016، 08:57 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوارم همینطور باشه  Biggrin.gif  Tongue.gif

heartbroken  heartbroken  heartbroken