موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خواهش Blush.gif گیلیگیلیگیلی بالاخره زنگ زدی Biggrin.gif
Blush.gif اره طلسم رو شکستم
Biggrin.gif
(04-04-2016، 12:01 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 Biggrin.gif

Confused

طلسم چی

منظورم طلسم بخت  fargol Tongue.gif Tongue.gif
(04-04-2016، 12:05 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-04-2016، 12:01 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 Biggrin.gif

Confused

طلسم چی

منظورم طلسم بخت  fargol Tongue.gif Tongue.gif

Confused بخت فرگل مگه چشه ب این قشنگیه Biggrin.gif
(03-04-2016، 06:59 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی عروس زبون دراز خوووووبه دیگهTongue.gif Tongue.gif Tongue.gif

نه اصلانم خوب نیست Biggrin.gif

بهونه گیر و نق نقو باشه باز از زبون دراز بهتره Tongue.gif
(04-04-2016، 12:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو دیدیش Biggrin.gif

گفتم شاید دست به کار شدی واسه فرگل آستین زدی بالا Wink.gif
میگما اگه پنهان بودن کلاس داره منم پنهان شم Biggrin.gif
(04-04-2016، 12:16 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-04-2016، 12:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو دیدیش Biggrin.gif

گفتم شاید دست به کار شدی واسه فرگل آستین زدی بالا Wink.gif

Biggrin.gif شاید شدم چیه فک کردی فقط خودت داری میری خونه بخت
(04-04-2016، 12:21 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگما اگه پنهان بودن کلاس داره منم پنهان شم Biggrin.gif

Biggrin.gif شو شو شو
(04-04-2016، 12:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif شاید شدم چیه فک کردی فقط خودت داری میری خونه بخت

پس یه خبرایی هست Dodgy.gif

من هیچ جایی نمیرم  حالا حالاها هستم  خخخ