موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-03-2016، 11:34 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 11:17 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عججججب،رفتیم به ترنالینهای کمرنگ Tongue.gif

اووووم آره... Angel.gif

رنگش قشنگه Heart.gifای لایک ایت
شمام ایجوری شدی تبررررریک Shy.gif
من برم بیرون فعلا بای تا های
(03-03-2016، 11:42 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 11:34 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-03-2016، 11:17 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عججججب،رفتیم به ترنالینهای کمرنگ Tongue.gif

اووووم آره... Angel.gif

رنگش قشنگه Heart.gifای لایک ایت
شمام ایجوری شدی تبررررریک Shy.gif
من برم بیرون فعلا بای تا های

آره قشنگه... Exclamation
ممنون مرسي. Shy.gif
برو به سلامت خوش بگذره. Angel.gif
heartbroken
Tongue.gif خوبی؟
فک میکنم بعضیا دستشون ب من برسه ب خونم تشنن Biggrin.gif
(03-03-2016، 06:51 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif خوبی؟
فک میکنم بعضیا دستشون ب من برسه ب خونم تشنن Biggrin.gif

مرسی توخوبی؟ Tongue.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif برا منم همینطوره 
ولی نمیرسه Biggrin.gif Shy.gif
Biggrin.gif ولش بیغم شارز گذاشته بود این چنروز؟
(03-03-2016، 06:55 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ولش بیغم شارز گذاشته بود این چنروز؟
Biggrin.gif Biggrin.gif
نه فکر نکنم 
کلا حمیدا خوب شارژ میذارن Biggrin.gif Tongue.gif
Biggrin.gif اییییییییییییش
(03-03-2016، 06:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اییییییییییییش

Biggrin.gif Wink.gif  شوخی میکنم
بیغم یدونه  ژانر گذاشت برا جدیدا Biggrin.gif
Shy.gif اهان میگم یکی گذاشت حسودخان