موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-02-2016، 06:17 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif مانیا مثلا میخوای بگی مرد سالاریه باشه

مهران مقــــــــــــــــــــسی توعروسیت جبران کنم Biggrin.gif به به چ گوش خراشه صدات

حمید همینه ک هست Biggrin.gif

فاطه گوش خراش یاد اون افتادم Tongue Biggrin.gif
(28-02-2016، 06:17 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهران مقــــــــــــــــــــسی توعروسیت جبران کنم Biggrin.gif به به چ گوش خراشه صدات

حمید همینه ک هست Biggrin.gif

جبران میکنی Biggrin.gif صدا ب این نازی Angry.gif Undecided.gif Tongue.gif
(28-02-2016، 06:18 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 06:15 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 06:11 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا حمید سلام احوالتان چطور است Angel.gif
مهران فرار نکردم یکی اومد سیستمو از دستم دراورد Undecided.gif
چه ذوق کردن همه من ملدم  Biggrin.gif

افا  Undecided.gif
ممنون حاج خانووم شما خوبید؟ Exclamation
مرسی اره دیگه اقا ارسالم گزارش دادن مودب میحرفم دیگه دم اخریBiggrin.gif
به من بگی قا خودم گزارش میدم Shy.gif Lightbulb.gif
Biggrin.gif حنجره طلایی
(28-02-2016، 06:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif حنجره طلایی

Biggrin.gif Biggrin.gif
(28-02-2016، 06:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 06:11 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا حمید سلام احوالتان چطور است Angel.gif
مهران فرار نکردم یکی اومد سیستمو از دستم دراورد Undecided.gif
چه ذوق کردن همه من ملدم  Biggrin.gif

کجا میری آشپزخونه Tongue.gif Tongue.gif

نه رو ی مبل .بهترین اشپزا مرد هستن لازم نیس ما به خودمون زحمت بدیم Exclamationکار خودتونه
(28-02-2016، 06:23 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه در اون حد Biggrin.gif اونم با دختلای امروزی Confused

Angry.gif Lightbulb.gif دخملای امروزی همه از گل بهتر و مثل فرشته هستن Biggrin.gif اینو توگوشت فروکن
(28-02-2016، 06:22 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif حنجره طلایی

Undecided.gif
سلام... Shy.gif
(28-02-2016، 06:24 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 06:23 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه در اون حد Biggrin.gif اونم با دختلای امروزی Confused

Angry.gif  Lightbulb.gif دخملای امروزی همه از گل بهتر و مثل فرشته هستن  Biggrin.gif  اینو توگوشت فروکن

جا داره اینجا بگم
پـــوک Tongue.gif