موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
گریه گریه تو شیرینی بده من رژیم کیلو چنده
(06-03-2016، 04:53 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 04:49 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ای جان نرگسی عکسات حرف نداره فقط منشوریه نمیشه استفاده کرد ازش Heart.gif

تو اگه شانس نداشتی ک الان با سه تا خانوم گل هم صحبت نمیشدی Tongue

Confused

بگیر سقفو   Tongue.gif

نداریم خخخخ
Heart.gif واس دخملا
Angry.gif واس پسلا
من رفتم نت درست شد میام
(06-03-2016، 04:56 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 04:52 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وات!فاطي ك چاقاله شيريني نميخوره،فرگلم ك پرهيزه،حميدم ك صبح تا شب دونات ميخوره وشيريني خور نيس،ادمينم ك اگه شيريني بدم فك ميكنه رشوه س،و...  توهم ك خودت برو بخر بخور Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gifبازم بگم يا كافيه؟

خبرا رسیده  تو بده همه میخورن Dodgy.gif

یه نیم ساغت برفتم برمیگردم فعلا   Wink.gif

یا خووودا کی رسونده? Confused Biggrin.gifخاک تو مخش
(06-03-2016، 04:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گریه گریه تو شیرینی بده من رژیم کیلو چنده

باشه Angel.gifگردالو Heart.gif
من بابای Heart.gifباز میام شارژ بود بتکین براتون قرعه کشی بذارم Biggrin.gif
منتظر قرعه کشی بمانید Shy.gif
(06-03-2016، 05:32 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منتظر قرعه کشی بمانید  Shy.gif

Confused
(06-03-2016، 05:46 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-03-2016، 05:32 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منتظر قرعه کشی بمانید  Shy.gif

Confused

Tongue.gif  Confused
همه پستای مانیارو نقل قول کنین رفتم دیدم پاک میکنه قبلارو فکر کرده ما نمیفهمیم Biggrin.gif ای ای ای