موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif هنوز نرفتی
دوشنبه من میرم بازار بیا اونجا Shy.gif
(12-03-2016، 12:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif هنوز نرفتی
دوشنبه من میرم بازار بیا اونجا Shy.gif

میترسم نزدیک چهارشنبه سوری ه بمب میندازن Biggrin.gif
Biggrin.gif وااااااای دیوونه ترسو بزدل

از سه شنبه میزنن Wink.gif
سلام دوستان...گوشیم سامسونگ j7 یک ماهه خریدمش.. گارانتی هم نداره...مدل f هست که هیچ علامتی برای اینترنت نمیاره...نه E نه هیچ چیز دیگه..ولی نت وصله همه سایتی هم میرم پی ام تلگرام هم برام میاد.. ..منطقه 3g هم رفتم دوباره هیچ علامتی نمیاورد.یک سیمکارت هم فقط گذاشتم اونم ایرانسله....باید کجا ببرم تا درستش کنن...مشکلش از چی میتونه باشه..؟؟؟؟؟.اعصابمو خورد کرد با این مشکل ...اصلا درست میشه؟؟؟
سلام بچه ها میشه یه مارک خوب مونوپاد بگین که قیمتشم مناسب باشه. تو سایت دی جی کالا یه مونوپاد هست بیست و هفت تومنه و ریموت عکاسی هم داره به نظرتون اون خوبه ؟!
میششه یکم راهنمایی کنید در کل مرسیییییییییییی :*
(12-03-2016، 01:06 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان...گوشیم سامسونگ j7  یک ماهه خریدمش.. گارانتی هم نداره...مدل f هست که هیچ علامتی برای اینترنت نمیاره...نه E نه هیچ چیز دیگه..ولی نت وصله همه سایتی هم میرم پی ام تلگرام هم برام میاد.. ..منطقه 3g هم رفتم دوباره هیچ علامتی نمیاورد.یک سیمکارت هم فقط گذاشتم اونم ایرانسله....باید کجا ببرم تا درستش کنن...مشکلش از چی میتونه باشه..؟؟؟؟؟.اعصابمو خورد کرد با این مشکل ...اصلا درست میشه؟؟؟

اینم تاپیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی فرگل جووون
(12-03-2016، 01:17 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها میشه یه مارک خوب مونوپاد بگین که قیمتشم مناسب باشه. تو سایت دی جی کالا یه مونوپاد هست بیست و هفت تومنه و ریموت عکاسی هم داره  به نظرتون اون خوبه ؟!

تاپیک بزنید Biggrin.gif کمکتون میکنن
(12-03-2016، 01:17 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها میشه یه مارک خوب مونوپاد بگین که قیمتشم مناسب باشه. تو سایت دی جی کالا یه مونوپاد هست بیست و هفت تومنه و ریموت عکاسی هم داره  به نظرتون اون خوبه ؟!

اینم تاپیک بزن ما تو این قرتی بازیا نیستیم مونوپادم کوجا بود Biggrin.gif Biggrin.gif
بیخیال من با این نت ذغالی تا بیام تاپیک بزنم دو ساعت میشه :| خخخ بهرحال مرسی :-*