موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-03-2016، 02:29 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-03-2016، 02:09 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-03-2016، 11:31 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا از باغم نمیپرسی اونو بگو ببرتت منم باهاتون میام Biggrin.gif

من با ایشون کاری ندارم که بخوام ببرمشون بیرون چیزی بخرن.
خودشون پا دارن میرن میخرن.
تو هم که مشهد رو خوب بلدی خودت میری.. Tongue.gif

اوووم ک اینطور... اکی نو پرابلم Biggrin.gifبهم برنخورد خخخ اره خوب بلدم gprs مشهدم Biggrin.gif

افرین دختر خوب.. Biggrin.gif
Gprs مشهد ی جا که آف داشته باشه بگو برم ارزون خرید کنم. Biggrin.gif
(14-03-2016، 02:43 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-03-2016، 02:29 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-03-2016، 02:09 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-03-2016، 11:31 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووم ک اینطور... اکی نو پرابلم Biggrin.gifبهم برنخورد خخخ اره خوب بلدم gprs مشهدم Biggrin.gif

قطعا تو محدوده ی شما آف نخورده ،بیا یکم پایین مایینا Biggrin.gif ادرس دقیق بود یا بازم بگم
(14-03-2016، 02:52 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-03-2016، 02:43 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قطعا تو محدوده ی شما آف نخورده ،بیا یکم پایین مایینا Biggrin.gif ادرس دقیق بود یا بازم بگم

باشه اصلا میام با هم بریم بهم نشون بدی... Biggrin.gif
باشد باشد 4،5 تا دوست جون جوونی دارم اوناروهم نیارم نمیشه Biggrin.gifواااالا Tongue.gif
شیشلیگ هم دوووس
فعلا شب بخیر Tongue.gifکابوس ببینی
(14-03-2016، 03:04 AM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشد باشد 4،5 تا دوست جون جوونی دارم اوناروهم نیارم نمیشه Biggrin.gifواااالا Tongue.gif
شیشلیگ هم دوووس
فعلا شب بخیر Tongue.gifکابوس ببینی

باشه بیار کیک و نوشابه میدم بخورین... Biggrin.gif
شب تو هم بخیری... Biggrin.gif
از کی اینجا درست شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
(14-03-2016، 10:36 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کی اینجا درست شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیلی وقته
Biggrin.gifاینجاس
مرسی گلم.
اسم king اقا مهران؟
چرا ناراحتین اقا مهران؟
خواهج Shy.gif
ببینید شما میتونی مهران رو بخندونی Shy.gif