موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-03-2016، 08:47 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره کرجم همین رنگاس
فک کنم همین سفید باید بخرم -____-
Biggrin.gif میلایکه فقط بحرف بینیم چن چندی

نخواستم مزاحم صحبت دوتا خانم محترم بشم بالایک عرض سلام و احترام شد Biggrin.gif
انیتا سفید شیری خیلی خوشجل بود. من ک مشکی عادت کردم Shy.gif رنگ عشقه خخخ
(05-03-2016، 08:50 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 08:45 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اره انی جان خوبی سلام خانم مهندس خوبید چه خبرا همه چیز خوبه دوستان گل ؟

سلام صد درصد من ازهرکسی تعریف نمیکنم Shy.gif
میسی اقااا خداروشکر هوا خوب زندگی خوب ما خوب شما چطوری

مرسی منم خوبم خداروشکر انشااله که همیشه خوب شاد و پرنشاط و سلامت باشید
(05-03-2016، 08:48 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 08:45 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام حسین فدات خوبم تو خوبی؟؟؟؟

مرسی اناهتیا جون خداروشکر انشااله که همیشه خوب و خوش سلامت باشی
خانم محترم با ما بود اب قند پیلیز ذوق کردم Tongue.gif
سلام............
با اجازه اتون من برم شب عیده و کارها زیاد خوشحال شدم گپی زدیم باهم شادو سلامت پر انرژی باشید در پناه خداوند منان بای شبتون پرستاره ^_^
شبتون کوک اقا حسین Wink.gif

سلام تنهای وحشی من خودمو کشتم اخر نگفتی کی هستی Undecided.gif
(05-03-2016، 08:58 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبتون کوک اقا حسین  Wink.gif

سلام تنهای وحشی من خودمو کشتم اخر نگفتی کی هستی  Undecided.gif

خخخخخ خب ت نپرسیدی

اسم: حمید

استان: گلستان Tongue.gif Tongue.gif
(05-03-2016، 08:54 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-03-2016، 08:48 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام حسین فدات خوبم تو خوبی؟؟؟؟

مرسی اناهتیا جون خداروشکر انشااله که همیشه خوب و خوش سلامت باشی

نت قطع شد ببخشید دیر ج دادم 
ممنون حسین همچنین  Wink.gif