موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-04-2016، 06:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif یه دخترخانوم خوشجل

وااااای عجیجم تو فوق العاده ای فهمیدم کیه  Biggrin.gif
Biggrin.gif کوروش بیااااااااااااا
(25-04-2016، 06:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صاحبش اومد اااههههمممم بیا بگو فاطی خیلی فوضوله نگااااا Biggrin.gif
(25-04-2016، 06:38 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2016، 06:37 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sad.gif نمیاد ک بگه ولش حالا فکرمیکنه مهمه Biggrin.gif
ببخشید کاری پیش اومد مجبور شدم برم Angel.gif
به حرفاتون ادامه بدید گوش میکنم Biggrin.gif
(25-04-2016، 06:39 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید کاری پیش اومد مجبور شدم برم Angel.gif
به حرفاتون ادامه بدید گوش میکنم Biggrin.gif

Biggrin.gif یکم تو بحرف ما گوش کنیم
(25-04-2016، 06:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-04-2016، 06:38 PM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sad.gif نمیاد ک بگه ولش حالا فکرمیکنه مهمه  Biggrin.gif

چی ولش من شب خوابم نمیبره  Biggrin.gif
بگو کوروش اون خانوم خوشجله راه میره اسه اسه عمرا سر کوچه وایسه کیه  Biggrin.gif
راهی آسه و پاسه شما چی میگین قبوله؟ Biggrin.gif
اینم حرف فاطمه خانوم..اول شما بگو اون که حدس زدی کیه؟
Biggrin.gif شما بگو من میگم همون بود یا نه
(25-04-2016، 06:46 PM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راهی آسه و پاسه شما چی میگین قبوله؟ Biggrin.gif
اینم حرف فاطمه خانوم..اول شما بگو اون که حدس زدی کیه؟

اره اره اره قبوله Biggrin.gif