موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Tongue.gif سلام ارسالاتون منظم نیس چرا نقل قولاتون درست بزنین Biggrin.gif
(06-04-2016، 12:25 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif سلام ارسالاتون منظم نیس چرا  نقل قولاتون درست بزنین  Biggrin.gif

سلام  مهم مفهومه که میرسه نظم میخوایی چیکار Tongue.gif
(06-04-2016، 12:23 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-04-2016، 12:19 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخ ی امضای دیگم دارم خیلی معنیش خوشکله

کو کجاست  Biggrin.gif
بفرست با معنی

از اینا بزار استفاده میکنم یه جاهایی Dodgy.gif

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند
به واسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند
اینم خیلی قشنگه  Shy.gif

ولی الان تو دوره ای هستم که عشقولانه  به کارم میاد Tongue.gif
(06-04-2016، 12:36 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم خیلی قشنگه  Shy.gif

عجججب من چرا تو همچین دوره ای نبودم خخخ
(06-04-2016، 12:36 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم خیلی قشنگه  Shy.gif

There is no difference between a wise man and a fool when they fall in love.

تفاوتی بین فرد عاقل و دیوانه نیست وقتی پای عشق در میان باشد
if i has to choose between loving you, and breathing. I would use my last breath to say I LOVE YOU.

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم
(06-04-2016، 12:41 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم خیلی قشنگه  Shy.gif

عجججب من چرا تو همچین دوره ای نبودم خخخ

دولوخ نگووووو   مگه میشه مگه داریم   Biggrin.gif

تو ازش رد شدی  من تازه دارم واردش میشم Shy.gif
For, you see, each day I love you more, Today more than yesterday and less than tomorrow.

هر روز بیشتر دوستت دارم؛ امروز بیشتر از دیروز و کمتر از فردا
(06-04-2016، 12:44 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
if i has to choose between loving you, and breathing. I would use my last breath to say I LOVE YOU.

اگر مجبور باشم انتخاب کنم بین دوست داشتنت یا نفس کشیدن؛ از آخرین نفسم استفاده می کنم تا بهت بگویم دوستت دارم

خیلی عالی.