موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان شب خوش Shy.gif
قربونت شما خوبی مگولی؟ Biggrin.gif ب خوبی شما مام خوبیم Biggrin.gif عادت چیز خوبیه چون غلطا رو ک حوصلم نمیشه درست کنم پس بهتره عادت کنید Biggrin.gif کجاشو دیدی خخخخ
(25-02-2016، 01:17 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قربونت شما خوبی مگولی؟ Biggrin.gif ب خوبی شما مام خوبیم Biggrin.gif عادت چیز خوبیه چون غلطا  رو ک حوصلم نمیشه درست کنم پس بهتره عادت کنید  Biggrin.gif کجاشو دیدی خخخخ
مرسی گوگولی Biggrin.gif Heart.gif
به دلی میگم اخطار بدها Undecided.gif
عزیزان منم برم فاطی شبخیر فرگلی حمید شبخوش Heart.gif
همینطوری 1 سال اخراج دارم خخخ Biggrin.gif اقا ما خوابیدیم شبخیر Heart.gif
(25-02-2016، 01:20 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همینطوری  1 سال اخراج دارم خخخ Biggrin.gif اقا ما خوابیدیم شبخیر Heart.gif

Heart.gif Heart.gif
نشد یجا بریم و غم توش نباشه از سر و روی همه جا غم میباره بخصوص وقتی دلت گرفته باشه.
لعنت به این دنیای لعنتی…
(25-02-2016، 02:23 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشد یجا بریم و غم توش نباشه از سر و روی همه جا غم میباره بخصوص وقتی دلت گرفته باشه.
لعنت به این دنیای لعنتی…

Sad.gif Sad.gif
دلم گریه میخواد گریه
(25-02-2016، 02:28 AM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلم گریه میخواد گریه

چرا ابجی؟ Sad.gif