موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-02-2016، 11:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 11:06 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدر علاقه داره چلا تو برنامشون نمیری فاطمه تو ضبط برنامه زیر نویس میکنه
برو تو تماشاگرا از نزدیک ببین باربد من میام پوریا حیدری جون زیارت کنم خوبه Biggrin.gif

به دوری و دوستی اعتقاد داره Tongue.gif
آره پوریا خوبه الان شیطونم شده تیکه میندازه Biggrin.gif

ماه ه چه تیکه ای من ندیدم نگاه نمیکنم خیلی گفته من فرگلو دوست دارم Heart teeth
تیکه هاش ب باربد نمیرسه که Biggrin.gif مانیا برو زودتر بخواب فردا فرش بشوری Biggrin.gif
Wink.gif Angel.gifگل منظورش منم مستقیم نمیتونه اشاره کنه خانواده نشسته پای تی وی خوب نیس Shy.gif تکرارش میبینم .نمیتونم نگاه کنم چشمم به اون مرد ه مجریه میخوره اخه .داورش بامزه ترن Biggrin.gif
(28-02-2016، 11:23 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 11:21 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Wink.gif Angel.gifگل منظورش منم مستقیم نمیتونه اشاره کنه خانواده نشسته پای تی وی خوب نیس  Shy.gif تکرارش میبینم .نمیتونم نگاه کنم چشمم به اون مرد ه مجریه میخوره اخه .داورش بامزه ترن Biggrin.gif

آره از بس حجب و حیا داره Wink.gif  داوراش کدوم اون که شبیه موشه با موهای سفیدش Exclamation

من که جز فریدون و پوریا اصلا بقیشون نمیشناختم اون یغمایی اسمش کپ فامیلمونه Dodgy.gif مو سفید کیه دوست نداری مد ها Tongue.gif
موش چیه اسمش فرهاد بیده Biggrin.gif
سيلاااام Shy.gif خوبين باز من اومدم همه خوابيدن Angel.gif Wink.gif
اوكي ... با خودم كه نميتونم صحبت كنم اونوقت ميگن دختره .... Biggrin.gif پس شبتون پرستاره و ارووووم
(28-02-2016، 11:59 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-02-2016، 11:53 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيلاااام Shy.gif خوبين باز من اومدم همه خوابيدن Angel.gif Wink.gif

سلام  خوبیم  خواب کجا بوده Biggrin.gif
خدا رو شكر اخه من اومدم هيچكي توي تاپيك نبود  Rolleyes.gif
سلامت باشين اقاي ماني ... قسمت نشد با فاطي جونم و فرگل خانم هم گپي بزنم  Shy.gifخوش باشين همه Heart.gif
به فاطي خاااانم Tongue.gif Wink.gifخوش امدي