موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گـفـتـگو بـيـن كـاربـران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-02-2016، 11:54 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هلوووو Biggrin.gif

Biggrin.gif شفتالووووووو
(24-02-2016، 11:55 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-02-2016، 11:54 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هلوووو Biggrin.gif

Biggrin.gif شفتالووووووو

ممنونم ممنون گرررردآلو Biggrin.gifخوبی؟من چشام رگ رگی شده دارم میمیرم ولی نمیتونم برم بخوابم
(24-02-2016، 11:57 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-02-2016، 11:55 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هلوووو Biggrin.gif

Biggrin.gif  شفتالووووووو

ممنونم ممنون گرررردآلو Biggrin.gifخوبی؟من چشام رگ رگی شده دارم میمیرم ولی نمیتونم برم بخوابم

خوبم تو خوبی Biggrin.gif تو میتونی یکم دیگه بیدار باش صبحه .
(24-02-2016، 11:52 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif اهم اهم  نه از اونا نداریم ما بوخووودا .
نوشتم دیشبم سریالم فیلم  ندیدم عقب افتادم  Shy.gif

وا پس چرا درست پی نمیدی . چه سریالی هست؟
(24-02-2016، 11:57 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-02-2016، 11:55 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هلوووو Biggrin.gif

شفتالو انار هلو مگه اینجا سوپری هست
اووو کو تا صبح Cool.gifالان چش روهم بذارم میدونی تا صبح میتونم چ خواااابایی ببینم Biggrin.gif
(25-02-2016، 12:03 AM)شقایق... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هلوووو Biggrin.gif

شفتالو انار هلو مگه اینجا سوپری هست

اره بله بفرماااایید سوپریه نرگس و فرگل Biggrin.gif
نو بادی!!!ب قول شاعر Biggrin.gifهمه رفتن کسی دور و برم نیس
چنین بی کس شدن در باورم نیس
گووود نایت
عجب !!!!!!!--!
Angel.gif